Nów Księżyca w marcu to czas oczyszczenia. Wyłącz telefon, weź kąpiel, zwróć uwagę na przeczucia

Twoje marzenia mogą wkrótce zacząć żyć własnym życiem! Mistyczne wibracje sezonu Ryb osiągną punkt kulminacyjny inspirującym nowiem Księżyca 10 marca 2024 r. Ryby, ostatni znak zodiaku, są bardzo intuicyjne, wrażliwe i połączone ze sferą snów, wyobraźni i podświadomości. Sprawdź, co nów w marcu przyniesie znakom zodiaku.

nów księżyca w marcu

Więcej artykułów

Księżyc

Pełnia Księżyca w marcu otwiera sezon zaćmień. Robaczy Księżyc, zwany też Pełnią Śmierci, wystawi na próbę nasze relacje

Czy w nocy wiercisz się i przewracasz, marzysz tylko o tym, aby w końcu porządnie się wyspać? Jeśli tak, nie jesteś sam! Pełnia Księżyca w Wadze 25 marca 2024 r. rozpocznie tegoroczny sezon zaćmień Częściowym Zaćmieniem Księżyca powodując emocjonalne turbulencje i wydobywając na powierzchnię to, co po cichu w nas dojrzewało.

Czytaj dalej >
Księżyc

Nadchodzi Śnieżny Księżyc, czas na porządki przed nowym! Pełnia Księżyca w lutym sprzyja higienie i dbaniu o zdrowie

24 lutego przygotuj się na czarujący Śnieżny Księżyc w znaku praktycznej Panny! To astrologiczne wydarzenie obiecuje urzekające połączenie ziemskiej praktyczności i eterycznej intuicji. Odkryj, jak Śnieżna Pełnia Księżyca w Pannie może poprowadzić Cię w kierunku bardziej zorganizowanego i satysfakcjonującego życia i co przyniesie znakom zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu