Nów Księżyca w znaku Raka 2022 budzi naszą wrażliwość. Poznaj horoskop dla znaków zodiaku i rytuał na ten czas

29 czerwca czeka nas magiczny nów Księżyca w sentymentalnym Raku. Ten nów niesie nam łagodną energię, która wzmocni naszą opiekuńczą, intuicyjną i wrażliwą stronę oraz pomoże nam pielęgnować rodzinne więzi. Dodatkowo Jowisz ułatwi spełnianie marzenia! Poznaj energię nowiu w czerwcu i horoskop dla znaków zodiaku.

nów w Raku 2022

Więcej artykułów

Księżyc

Po nowiu w Lwie czas na Superksiężyc i pełnię Księżyca w Wodniku. Sierpniowa Pełnia w Wodniku 2022 niesie osobistą rewolucję! Oto horoskop

12 sierpnia przyniesie nam pełnię Księżyca w wyjątkowym znaku Wodnika, który skłania nas, by troszczyć się o wszystkich. Zaangażowany w tę pełnię Saturn zachęci nas do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje decyzje, a Uran zaserwuje nam niejedną niespodziankę! Ta pełnia to Superksiężyc, więc podziała szczególnie silnie. Zobacz, co Ci przyniesie.

Czytaj dalej >>
Księżyc

Fazy Księżyca w sierpniu 2022: pełnia Księżyca podkręci złość, nów przyniesie melancholię

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji, nic więc dziwnego, że chcemy jak najlepiej skorzystać z wolnego czasu. Pomoże energia Księżyca. Pełnia w Wodniku może przynieść złość, ale też pomoże utrwalić wakacyjne przyjaźnie. Nów w Pannie to melancholijny czas powrotów do domu, ale też dobry moment, by przywołać dożynkowe bogactwo. Poznaj fazy Księżyca w sierpniu 2022 roku i zobacz, jak podziała na nas pełnia, jak kwadry i jak nów w sierpniu!

Czytaj dalej >>
Księżyc

Nów Księżyca w lipcu 2022 wypada w znaku Lwa i uwolni kreatywność. Co dokładnie oznacza dla twojego znaku zodiaku?

Nów w Lwie to taniec, zabawa i drinki z palemką! W czwartek 28 lipca zadziorny płomień Lwa będzie wyjątkowo jasny i napełni optymizmem wszystkie znaki zodiaku! Nów Księżyca w znaku Lwa to piękny czas na romans i nowy początek, szczególnie w kreatywnych przedsięwzięciach. Przygotuj się na tę fazę księżyca, odrzuć rutynę i czuj energię Lwa. Oto, co nów oznacza dla twojego znaku zodiaku. Poznaj horoskop!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu