Feng shui lodówki: napełnij jedzenie dobrą energią!

Energia chi jest wszędzie. Nawet... w lodówce. I jak w każdej przestrzeni, chi w różnych miejscach ma inne działanie. W jednym jej wpływ jest korzystny dla dzieci, w innym działa na dobrobyt czy zdrowie. Zobacz, jak ustawiać jedzenie w lodówce, by nasycić je dobrą energią i przyciągnąć szczęście oraz bogactwo!

feng shui, kuchnia, lodówka

Więcej artykułów

Feng Shui

Feng-Shui w mieszkaniu

W obecnych czasach poszukiwanie spokoju i harmonii w naszych przestrzeniach życiowych staje się coraz bardziej istotne. Jednym z narzędzi, które pomaga nam w osiągnięciu tego celu, jest feng shui, czyli starożytna chińska sztuka aranżacji powierzchni mieszkalnej, która ma na celu stworzenie atmosfery sprzyjającej dobremu samopoczuciu i pomyślności.

Czytaj dalej >
Feng Shui

Chiński horoskop 2024. Rok Smoka sprzyja osiąganiu celów, które wydawały się niemożliwe. Co przyniesie znakom zodiaku?

Ubiegły rok według chińskiego horoskopu był dość łagodny... Energia Smoka zmieni to. W 2024 warto podejmować ryzyko i to na różnych płaszczyznach, bo w chińskiej astrologii Smok symbolizuje moc. Nasze życie nabierze tempa, a szczęście dopisze tym, którzy wiedzą, czego chcą. Energia sprzyja osiąganiu tych celów, które dotąd wydawały się niemożliwe.

Czytaj dalej >
Feng Shui

10 lutego zaczyna się Chiński Nowy Rok 2024. Rok Smoka będzie przełomowy! Sprawdź, co to za święto i komu przyniesie pomyślność

Drewniany Smok sprawi, że staniemy się bardziej odważni i optymistyczni niż w poprzednich latach. A także przedsiębiorczy i skupieni na konkretach. Jeśli coś nie będzie nam sprzyjać, zamiast rezygnować z naszych celów, skoncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów. Bo Smok nigdy się nie poddaje i nie użala się nad sobą, tylko ostro idzie do przodu.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu