zodiak, mieszkanie Jak urządzić mieszkanie zgodnie ze znakiem zodiaku?
Astrologia

Urządź mieszkanie zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.

Lew najchętniej zamieszkałby w pałacu urządzonym z przepychem i na bogato. Samotnej Pannie wystarczy funkcjonale i minimalistyczne M1. Za to Ryby odnajdą się w każdym wnętrzu, byle tylko mieszkanie znajdowało się blisko choćby sadzawki. Sprawdź, jak wybrać i urządzić miejsce do życia zgodnie ze swoim znakiem zodiaku.

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto przeniknie intrygę, a kto otworzy serce?

Raki przekonają się, że mają talent artystyczny. Lwy mogą zasmucić się siwymi włosami - zupełnie niepotrzebnie. Wagi mogą odświeżyć znajomości sprzed lat i z tej okazji zorganizować imprezę. Tylko uwaga na sąsiadów! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Pełnia Księżyca w Wodniku - kosmiczne niespodzianki!

Przed nami (3.08 o godz. 18) sierpniowa pełnia Księżyca w znaku niepowtarzalnego Wodnika. Zadziała na nas także nieprzewidywalny Uran - władca Wodnika! Bądź gotów na kosmiczne niespodzianki i niespodziewane zwroty akcji! Bo przecież podobno jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana!

Czytaj dalej
Astrologia

Kto zauroczy innych, a kto dobrze zainwestuje?

Bliźnięta całkiem przypadkiem zdobędą ważne informacje i ... zaznają spokoju. Wagi posłuchają innych i być może poznają sposób, by się wzbogacić. Koziorożce nie dadzą sobą dyrygować, bo znają prawo i...przepisy BHP. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej