Astrologia

Szaleństwa Neptuna

Ataki terrorystów i szaleńców, śmiertelne ofiary. Wojskowe pucze, polityczne konflikty. Francja, Niemcy, Turcja, Japonia... Narasta w nas lęk. Boimy się wojny. Czy w układach planet znajdziemy odpowiedź, co się dzieje i co nas czeka?

Polecane artykuły:

Astrologia

Niebieski nów Księżyca. Zadbaj o siebie!

Niezwykłe zdarzenie! 20 lipca o godzinie 19:33 czeka nas już drugi z rzędu nów Księżyca w znaku Raka. Takie zjawisko nazywane jest NIEBIESKIM NOWIEM. Jego łagodna energia pokaże nam jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i pomoże rozpocząć nowe przedsięwzięcia. To czas bliskości z ludźmi, na których nam zależy i refleksja nad tym, co liczy się w życiu najbardziej.

Czytaj dalej
Astrologia

Kto złapie wenę, a kto przejrzy intrygę?

Byki wydadzą kasę na drobiazgi, które poprawią im humor. Raki spróbują do siebie przyciągnąć szczęście - a to wróżbami, a to medytacją. Wagi powinny uważać na przeciągi, bo ... mogą złapać wilka. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Znajdź w sobie ogień z III kwadrą Księżyca!

Trzecia kwadra Księżyca to faza Księżyca po pełni, ale przed nowiem. Teraz nastąpi 13 lipca. To świetny czas na oczyszczanie, odnawianie, pozbywanie się tego, co nie służy. Dlatego ta faza Księżyca współdziała z żywiołem ognia. Poznaj jego transformującą i oczyszczającą moc.

Czytaj dalej