Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (23-29.01.). Kwadra Księżyca w Byku – zaciskaj pasa!


Do środy będziesz tworzyć, działać i wymyślać! A co? Co tylko chcesz! Remont w domu. Porządki w szafie. Namalowanie obrazu. Napisanie wiersza albo opowiadania. Przestawienie kwiatów – to wszystko jest sztuką i zmianą energii wokół Ciebie. W środę sekstyl Słońca z Jowiszem zachęci by zająć się socjal mediami. Może czas założyć konto na fejsie czy instagramie… Sobotnia kwadra Księżyca pozwoli stanąć mocno na ziemi i świadomie przeanalizować jakie masz zasoby.

sukcesy-przestrogi

Więcej artykułów

Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (6-12.02.). W sobotę Merkury obudzi pasje, ale wcześniej odpocznijmy po emocjonalnej pełni

Po weekendowej pełni Księżyca jeszcze będziemy dość nerwowi i spięci, zwłaszcza jeśli pokłóciliśmy się z bliskimi albo spakowaliśmy walizki. Teraz czas odpocząć i skumulować energię, a także ustalić priorytety. Dzięki nim przetrwasz zamieszanie, jakie w poniedziałek serwuje sekstyl Merkurego z Neptunem, a w środę sekstyl Wenus z Uranem. Od soboty będzie spokojniej i przyjemniej, Merkury w Wodniku pozwoli zająć się tworzeniem. Głównie pisaniem!

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu