Sekret sukcesu Hawajczyków
Astrologia

Sekret sukcesu Hawajczyków

Żeglarze i narody żeglarskie mają w sobie – w tradycjach i w duszy – właściwości dwóch niepodobnych do siebie znaków zodiaku: Wodnika i Raka

Polecane artykuły:

Astrologia

Jowisz z Plutonem w Koziorożcu niosą obfitość

Planety otwierają drzwi do obfitości i sukcesów! W tym roku dopełnia się koniunkcja Jowisza z Plutonem – jeden z ważniejszych planetarnych cykli. Jest dosyć rzadka - zdarza się raz na 12-13 lat. W 2020 roku planety „zeszły się” już 4 kwietnia, teraz – 30 czerwca schodzą się po raz kolejny i jeszcze raz, 12 listopada. Oczekujcie astrologicznych fajerwerków!

Czytaj dalej
Astrologia

Kto ma rękę do kasy, a kogo poniesie natchnienie?

Byki doczekają się wreszcie odpowiedzi od wysoko postawionych osób - ich plany nabiorą rozpędu. Wagi zaoszczędzą kasę na domowych naprawach i kupią sobie coś fajnego. Ryby zdążą ze wszystkimi sprawami i znajdą czas na kawę ze znajomymi - dowiedzą się ciekawych rzeczy! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na tydzień (28.06 - 5.07).

Czytaj dalej
Astrologia

Kto uporządkuje życie, a kto nie da się manipulantom?

Lwy zrobią w domu drobne naprawy i... wyznaczą sobie nagrodę za dobrze wykonaną pracę. Wagi wypięknieją, bo ograniczą ilość wypijanej kawy i zjadanego cukru. Koziorożce zainwestują w siebie, czyli kupią coś do domu. I poczują się luksusowo. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na tydzień (22 - 28.06)

Czytaj dalej