Talizman 7 aniołów

Żeby dostać to, czego potrzebujesz, wykorzystaj Pełnię Myśliwych i zrób sobie jeden z najpotężniejszych talizmanów świata: Talizman Siedmiu Aniołów

Więcej artykułów

Amulety i talizmany

Poznaj bogatą historię oraz niezwykłe właściwości Turmalinu

Turmalin to niezwykle fascynujący kamień, który od wieków przyciąga uwagę ludzi swoją różnorodnością barw i wyjątkowymi właściwościami. Jego bogata historia i znaczenie w różnych kulturach i epokach podkreślają jego nieustającą popularność i wszechstronność. Poznaj jego właściwości!

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Czerwona nitka kontra złe oko. Jaki sekret kryje nitka, którą często obserwujemy na rękach celebrytów czy znajomych?

Powszechnie uważa się, że jest rodzajem talizmanu chroniącego przed wszelkim złem, urokiem, negatywną energią. Skąd wzięło się przekonanie o jej mocy? Noszenie ochronnej czerwonej nitki wywodzi się z ludowej tradycji żydowskiej, gdzie od wieków było sposobem na odparcie nieszczęść i problemów wywołanych przez „złe oko”.

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Lapis lazuli to półszlachetny kamień związany z trzecim okiem. Masz doła? Lapis lazuli pomoże ci odzyskać równowagę

Dopadła cię depresja, masz przysłowiowego doła? Lapis Lazuli pozwoli odzyskać spokój i równowagę emocjonalną, wyciszy, odpędzi czarne myśli. Znany jest również jako kamień mądrości. Z nim rozwiążesz problemy, pojawią się w twojej głowie ciekawe pomysły, inspiracje, projekty, idee, zaczniesz bardziej rozumieć świat. Poznaj więcej jego właściwości!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu