kamienie szlachetne, wisiorki Sprawdź, jaki jest Twój kamień szlachetny
Amulety i talizmany

Oto Twój kamień szlachetny. Zrób z niego talizman.

Chcesz poczuć się pewniej, mieć więcej odwagi i poczucie, że „coś” nad Tobą czuwa? Dowiedz się, jaki jest Twój kamień szlachetny i zrób z niego amulet ochronny - naszyjnik lub bransoletkę. Mając taki talizman zawsze pod ręką, z łatwością pokonasz trudności.

Polecane artykuły:

Amulety i talizmany

Zimowa depresja? Pomoże Krzyż Słoneczny

Zima to dosyć mroczny czas. Brakuje światła, do głowy przychodzą niepokojące myśli. Depresja czai się za rogiem. Jeśli rzeczywistość Cię przytłacza, skorzystaj z pomocy Krzyża Słonecznego. Ma wyjątkową moc, która teraz może Ci się przydać.

Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Narysuj ten amulet, a wszystko zacznie się układać.

Islandzki magiczny symbol Vegvisir jest runicznym drogowskazem przez życie. Jeśli jesteś zagubiony, zamartwiasz się przyszłością i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem - narysuj ten znak i noś go przy sobie. Przekonasz się, że Twoje życie nareszcie się odmieni i nabierze kolorów.

Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Nerwy i zła energia w szkole? Oto sposoby, by je przepędzić.

Rozpoczęcie roku szkolnego może być stresujące, zwłaszcza dla… rodzica. Dzieci zwykle się cieszą, a niektóre nie mogą się już doczekać spotkania z równieśnikami. Bywa jednak, że dzieci trafiają w szkole na negatywną energię innych ludzi lub miejsca. Z pomocą przyjdą talizmany - trolle, elfy i słowiańskie laleczki mocy.

Czytaj dalej