bursztyn, łańcuszek Jeśli brakuje ci szczęścia do miłości i sukcesu, noś przy sobie bursztyn cały czas i pal w intencji spełnienia marzenia bursztynowe kadzidła.
Amulety i talizmany

Bursztyn chroni przed złymi mocami i przyciąga miłość.

Pewien turysta znalazł niedawno na plaży w Jastarni duży bursztyn wart kilka tysięcy złotych. Warto wypatrywać nad Bałtykiem bursztynów nie tylko ze względu na ich wartość. Jantar to piękna pamiątka z polskiej plaży, a także minerał, w którym drzemią niezwykłe moce.

Polecane artykuły:

Amulety i talizmany

Oto Twój kamień szlachetny. Zrób z niego talizman.

Chcesz poczuć się pewniej, mieć więcej odwagi i poczucie, że „coś” nad Tobą czuwa? Dowiedz się, jaki jest Twój kamień szlachetny i zrób z niego amulet ochronny - naszyjnik lub bransoletkę. Mając taki talizman zawsze pod ręką, z łatwością pokonasz trudności.

Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Zimowa depresja? Pomoże Krzyż Słoneczny

Zima to dosyć mroczny czas. Brakuje światła, do głowy przychodzą niepokojące myśli. Depresja czai się za rogiem. Jeśli rzeczywistość Cię przytłacza, skorzystaj z pomocy Krzyża Słonecznego. Ma wyjątkową moc, która teraz może Ci się przydać.

Czytaj dalej
Amulety i talizmany

Narysuj ten amulet, a wszystko zacznie się układać.

Islandzki magiczny symbol Vegvisir jest runicznym drogowskazem przez życie. Jeśli jesteś zagubiony, zamartwiasz się przyszłością i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem - narysuj ten znak i noś go przy sobie. Przekonasz się, że Twoje życie nareszcie się odmieni i nabierze kolorów.

Czytaj dalej