Inne horoskopy

Jego energia przyciągnie powodzenie, uświadomi, czego potrzeba twojej duszy i będzie pomocnym talizmanem. Noś go zawsze przy sobie i dodawaj do potraw!
Czytaj więcej »
W kwietniu najlepszy okres to 16.04-23.04, kiedy Merkury będzie w ruchu prostym, a Wenus w Byku, znaku profitów i pieniędzy.
Czytaj więcej »
Darmowa wróżba finansowa na marzec 2018 – sprawdź, czy gwiazdy sprzyjają twojemu portfelowi.
Czytaj więcej »
Nów i częściowe zaćmienie Słońca mogą sprawić, że się pomylisz lub zgodzisz na coś, co nie będzie korzystne. Uważaj!
Czytaj więcej »
Starożytni Egipcjanie wielką czcią darzyli bóstwa opiekuńcze. Do dziś każdym z nas, w zależności od daty urodzenia, opiekuje się jeden z bogów znad Nilu.
Czytaj więcej »
Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca oraz ingres Merkurego do znaku Wodnika  ostrzegają w styczniu przed pochopnymi decyzjami finansowymi.
Czytaj więcej »
Biznes i finanse w grudniu: nów Księżyca w znaku Strzelca to dobry czas na wysyłanie aplikacji, spotykanie się z ważnymi osobami oraz planowanie rozwoju kariery.
Czytaj więcej »
Biznes i finanse w listopadzie: Merkury wkracza do znaku Strzelca i aż do 11.01.2018 roku będzie sprzyjać niekonwencjonalnym pomysłom na rozwiązywanie problemów!
Czytaj więcej »
Każdy z nas ma duszę drzewa. Tak uważali magowie mieszkający przed wiekami w pokrytej puszczą Europie. Przeczytaj ich horoskop.
Czytaj więcej »

Zobacz także