Inne horoskopy

Mongołowie zawsze żyli blisko siebie i przyrody, stworzyli więc horoskop oparty na niej. Sprawdź, co mówi na temat tego, jak kochamy i czego potrzebujemy w miłości.
Czytaj więcej »
Wenus w trygonach z Jowiszem i Neptunem pomoże w zdobyciu dodatkowych pieniędzy... Sprawdź, co jeszcze czeka cię w czerwcu.
Czytaj więcej »
W maju Merkury w ognistym Baranie pomoże trafnie oceniać ryzyko i trzymać się podjętych decyzji albo sprytnie się wycofać, gdy pojawią się pierwsze utrudnienia.
Czytaj więcej »
Jego energia przyciągnie powodzenie, uświadomi, czego potrzeba twojej duszy i będzie pomocnym talizmanem. Noś go zawsze przy sobie i dodawaj do potraw!
Czytaj więcej »
W kwietniu najlepszy okres to 16.04-23.04, kiedy Merkury będzie w ruchu prostym, a Wenus w Byku, znaku profitów i pieniędzy.
Czytaj więcej »
Darmowa wróżba finansowa na marzec 2018 – sprawdź, czy gwiazdy sprzyjają twojemu portfelowi.
Czytaj więcej »
Nów i częściowe zaćmienie Słońca mogą sprawić, że się pomylisz lub zgodzisz na coś, co nie będzie korzystne. Uważaj!
Czytaj więcej »
Starożytni Egipcjanie wielką czcią darzyli bóstwa opiekuńcze. Do dziś każdym z nas, w zależności od daty urodzenia, opiekuje się jeden z bogów znad Nilu.
Czytaj więcej »
Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca oraz ingres Merkurego do znaku Wodnika  ostrzegają w styczniu przed pochopnymi decyzjami finansowymi.
Czytaj więcej »

Zobacz także


x
Kalendarz