wenus, pieniądze, kobieta Od 14.09 do 7.10 Wenus będzie w Wadze. To doby czas, aby skupić się na finansach.
Praca i pieniądze

Wenus jest w Wadze, więc kasa będzie się zgadzać!

Wenus, bogini miłości i pani finansów, do 7 października będzie w znaku Wagi. Co to dla nas oznacza? Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Marzysz, by mieć jej więcej, a może nieźle zarabiasz, ale panicznie boisz się ją wydawać? Wenus w Wadze niesie równowagę w sprawach związanych z pieniędzmi. Dzięki niej pokochasz pieniądze, a one pokochają Ciebie. 

Polecane artykuły:

Praca i pieniądze

Chcesz zatrzymać pracę? Poznaj ezoteryczne BHP!

Pracę zatrzymasz dzięki magii codzienności – wystarczy zaprogramować siebie i otoczenie, by los zaczął się do nas bardzo szeroko uśmiechać. Nie musisz się chwytać żadnych podstępnych sztuczek. Życie ma być przyjemne i miłe… i nieskomplikowane! Zobacz, jak to zrobić i poznaj ezoteryczne BHP, które pomoże Ci w pracy.

Czytaj dalej
Praca i pieniądze

Praca z domu? Tnij rachunki!

Nie ma co ukrywać. Jeśli pracujesz w domu rachunki za prąd czy wodę będą nieco wyższe. Ale dzięki kilku trickom możesz płacić mniej. A na dodatek pomóc Matce Ziemi. Oto trzynaście drobnych gestów, które możesz zrobić, by zaoszczędzić. To naprawdę proste!

Czytaj dalej
Praca i pieniądze

Odniesiesz szybki sukces! Horoskop finansowy na maj.

W maju pojawią warto rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, podejmować ryzyko, bo można będzie liczyć na szybki sukces. Trygon Słońca z Jowiszem pomaga przebić się i znaleźć środki na rozwijanie zyskownych pomysłów. Merkury w Bliźniętach sprzyja sprawom zawodowym, handlowaniu, nauce. Poznaj horoskop finansowy na maj.

Czytaj dalej