Horoskop finansowy na grudzień. Horoskop finansowy na grudzień.
Praca i pieniądze

Nie przegap okazji na pomnożenie kasy. Horoskop finansowy na grudzień.

Początek grudnia sprzyja planom oszczędzania i wydawania. Z Jowiszem w Koziorożcu zakończysz stary i rozpoczniesz nowy rok na plusie. Pod koniec miesiąca odważnie zawalcz o kasę. Merkury w Koziorożcu przyniesie okazję do pomnożenia gotówki oraz dobrych inwestycji. I nie zapomnij włożyć do portfela łuski karpia!

Polecane artykuły:

Praca i pieniądze

Chcesz zatrzymać pracę? Poznaj ezoteryczne BHP!

Pracę zatrzymasz dzięki magii codzienności – wystarczy zaprogramować siebie i otoczenie, by los zaczął się do nas bardzo szeroko uśmiechać. Nie musisz się chwytać żadnych podstępnych sztuczek. Życie ma być przyjemne i miłe… i nieskomplikowane! Zobacz, jak to zrobić i poznaj ezoteryczne BHP, które pomoże Ci w pracy.

Czytaj dalej
Praca i pieniądze

Praca z domu? Tnij rachunki!

Nie ma co ukrywać. Jeśli pracujesz w domu rachunki za prąd czy wodę będą nieco wyższe. Ale dzięki kilku trickom możesz płacić mniej. A na dodatek pomóc Matce Ziemi. Oto trzynaście drobnych gestów, które możesz zrobić, by zaoszczędzić. To naprawdę proste!

Czytaj dalej
Praca i pieniądze

Odniesiesz szybki sukces! Horoskop finansowy na maj.

W maju pojawią warto rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, podejmować ryzyko, bo można będzie liczyć na szybki sukces. Trygon Słońca z Jowiszem pomaga przebić się i znaleźć środki na rozwijanie zyskownych pomysłów. Merkury w Bliźniętach sprzyja sprawom zawodowym, handlowaniu, nauce. Poznaj horoskop finansowy na maj.

Czytaj dalej