dziewczyna, wilk wyjący do księżyca
Astrocoaching

Wampira energetycznego pokonaj... miłością!

Spotykasz kogoś, a potem czujesz smutek, osłabienie a nawet dreszcze czy bóle głowy. To może być wampir energetyczny! Jak się obronić? Pomoże aloes, sól, żółta świeca czy srebrna biżuteria z bursztynem. Ale najważniejsza jest miłość! Kochaj siebie, kochaj innych, zło się wtedy do Ciebie nie przyczepi. Tak radzi Aneta Żeromska, która prowadzi warsztaty „Jak poradzić sobie z wampirami energetycznymi?”.

Polecane artykuły:

Astrocoaching

Pełnia Księżyca - jaki ma wpływ na człowieka?

Pełnia Księżyca ma wpływ na człowieka - wiedzieli to już starożytni. Zauważali na przykład, że w tym czasie dzieci rodzi się więcej dzieci. Ale działanie pełni Księżyca wiąże się przede wszystkim z samopoczuciem i psychiką. Często budzi w nas silne emocje, które utrudnią kontakty z bliskimi. Zobacz, co się z nami dzieje w tym czasie i jak sobie radzić z wpływem pełni.

Czytaj dalej
Astrocoaching

Nie czekaj na cud. Stwórz go sam!

Poprawa zdrowia, polepszenie sytuacji finansowej, spokój ducha - wszystko to możesz osiągnąć dzięki sile swego umysłu. Poznaj proste techniki matrycy energetycznej, które to umożliwią. Nie wymagają specjalnych talentów czy darów. Gotowy przywitać szczęście?

Czytaj dalej
Astrocoaching

Chcesz znać swój los? Poszukaj pieprzyków na ciele!

Rozglądamy się za znakami, które podpowiedzą nam, jak żyć. Szukamy ich w kartach, runach, przepowiedniach. Ale możemy też poszukać odpowiedzi... na sobie. Pieprzyki na Twoim ciele wskażą drogę i przepowiedzą los. Przyjrzyj się sobie uważnie!

Czytaj dalej