Magia daty 09.09.19 działa! Z jej pomocą uwolnisz się od trudnych relacji.

W poniedziałek 9.09.19 otworzył się portal karmy. Przez najbliższe 9 dni, aż do 18 września, kiedy Saturn, zwany władcą karmy, wejdzie w ruch prosty po półrocznej retrogradacji, warto porządkować swoje życie i zawalczyć o czyste relacje z ludźmi. Potrójna dziewiątka w dacie mówi: Nadszedł czas zmian.

kobieta leży, cyfry

Więcej artykułów

Astrocoaching

Mówi, że nie smakuje mu zupa, a Ty słyszysz, że już Cię nie kocha. Dlaczego mówimy jedno, a ktoś słyszy drugie? Przez traumy i iluzje

Kiedy w dzieciństwie dostawałyśmy dwóję w szkole, to nie mówiono nam, że musisz się bardziej przyłożyć do nauki, tylko: jesteś leniwa, niezdolna, nawet głupia. Jednostkowe zachowanie było uogólniane. Dlatego teraz, kiedy ktoś mówi o zupie, to słyszymy, że mówi o nas. Dlaczego słyszymy coś innego, niż ktoś mówi, wyjaśnia Joanna Sławińska, terapeutka i coach.

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Kiedy będziesz mieć dzieci? Słyszysz takie pytanie i już się w tobie gotuje. Co wtedy odpowiedzieć?

- Czasem nie mamy wszystkiego dobrze poukładanego w głowie. Chcemy spełniać role społeczne, a jednocześnie żyć w zgodzie z naszymi przekonaniami. Ja dla siebie, ja dla innych, nie zawsze to się da pogodzić. Wtedy łatwo nas wyprowadzić z równowagi. - mówi Joanna Sławińska, która pomaga kobietom wyzwolić się z poczucia winy, schematów i zacząć żyć po swojemu.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu