kobieta leży, cyfry
Astrocoaching

Magia daty 09.09.19 działa! Z jej pomocą uwolnisz się od trudnych relacji.

W poniedziałek 9.09.19 otworzył się portal karmy. Przez najbliższe 9 dni, aż do 18 września, kiedy Saturn, zwany władcą karmy, wejdzie w ruch prosty po półrocznej retrogradacji, warto porządkować swoje życie i zawalczyć o czyste relacje z ludźmi. Potrójna dziewiątka w dacie mówi: Nadszedł czas zmian.

Polecane artykuły:

Astrocoaching

Pełnia Księżyca - jaki ma wpływ na człowieka?

Pełnia Księżyca ma wpływ na człowieka - wiedzieli to już starożytni. Zauważali na przykład, że w tym czasie dzieci rodzi się więcej dzieci. Ale działanie pełni Księżyca wiąże się przede wszystkim z samopoczuciem i psychiką. Często budzi w nas silne emocje, które utrudnią kontakty z bliskimi. Zobacz, co się z nami dzieje w tym czasie i jak sobie radzić z wpływem pełni.

Czytaj dalej
Astrocoaching

Nie czekaj na cud. Stwórz go sam!

Poprawa zdrowia, polepszenie sytuacji finansowej, spokój ducha - wszystko to możesz osiągnąć dzięki sile swego umysłu. Poznaj proste techniki matrycy energetycznej, które to umożliwią. Nie wymagają specjalnych talentów czy darów. Gotowy przywitać szczęście?

Czytaj dalej
Astrocoaching

Chcesz znać swój los? Poszukaj pieprzyków na ciele!

Rozglądamy się za znakami, które podpowiedzą nam, jak żyć. Szukamy ich w kartach, runach, przepowiedniach. Ale możemy też poszukać odpowiedzi... na sobie. Pieprzyki na Twoim ciele wskażą drogę i przepowiedzą los. Przyjrzyj się sobie uważnie!

Czytaj dalej