Enneagram podpowie, którym z 9 typów osobowości jesteś. Poznaj swoje cechy charakteru!
Astrocoaching

Enneagram: poznaj swój typ osobowości

Lubisz opiekować się innymi - jesteś zapewne Dwójką! A może cenisz autentyczność i bycie sobą? To cechy Piątki - myśliciela! Nie, nie mówimy o numerologii, lecz o enneagramie. Enneagram to pradawny podział na dziewięć typów osobowości. Bardzo praktyczny! Praca, życie rodzinne, miłość - we wszystkim odbija Twój typ enneagramu. Dzięki niemu odkryjesz swój potencjał, zrozumiesz upadki i wzloty. Poznaj swój typ osobowości i żyj lepiej!

Polecane artykuły:

Astrocoaching

Oczyść się ze złej energii z Jowiszem i Plutonem

Czujesz, że coś obciąża Twoje serce i duszę? Męczą przykre wspomnienia, niedokończone sprawy czy wyrzuty sumienia? Do 19 listopada trwa koniunkcja Jowisza i Plutona, która pomoże odpędzić cienie, które kładą na Tobie traumatyczne sprawy z przeszłości. Oczyść się ze złej energii zgodnie z żywiołami znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Astrocoaching

Pokochaj siebie na 7 sposobów!

Jesień i plucha za oknem aż chce się zakopać pod kocem i nie wychodzić do wiosny. Jest na to rada: 1 kwadra Księżyca (23.10) to świetny czas, żeby nauczyć się tego, jak zadbać o siebie. Poznaj 7 sposobów na to, by po prostu pokochać siebie. Życie stanie się piękniejsze!

Czytaj dalej
Astrocoaching

W 3 kwadrę Księżyca wrzuć na luz!

Zabiegasz o przyjaźń, dajesz z siebie wszystko w miłości, a w pracy wypruwasz sobie żyły i ... wszystko na nic. Czasem warto odpuścić. Księżyc w ostatniej kwadrze i nasz rytuał pomogą Ci odpuścić i zrzucić z siebie, to co ciąży od dawna. Zrób go już 10 października, a odetchniesz, odżyjesz i poczujesz ulgę!

Czytaj dalej