Zodiak / Nowości

Jeśli masz ascendent w Byku nie brakuje ci konsekwencji, masz szczęście do pieniędzy i zwykle dobrze zarabiasz. Jesteś typem realisty, przygotowanym na wszystko.
Czytaj więcej »
Jeśli masz ascendent w Baranie nie poddajesz się, za wszelką cenę dążysz do celu. Bez skrupułów stawiasz na swoim. Twórczy i odważny, czasami usiłujesz przebić głową mur.
Czytaj więcej »
Są tematy, których lepiej nie poruszać ze znakami zodiaku. I prośby, które nie skutkują. Żywioły określają nasz charakter i ciężko to zmienić.
Czytaj więcej »
Czasem pociąga nas ktoś, kto różni się od nas wszystkim. Żeby łatwiej ci było wybrać tego jedynego, słuchaj gwiazd. One podpowiedzą, kto do ciebie pasuje.
Czytaj więcej »
Co roku twoje wakacje wyglądają tak samo? Czas wreszcie coś zmienić i otworzyć się na nowe doświadczenia! Jakie? Wskazówkę znajdziesz w horoskopie.
Czytaj więcej »
Raku, to rok, w którym możesz zabłysnąć! Gdy Słońce wkroczy do Twojego znaku, pomyśl, jakie masz marzenia i zacznij je spełniać.
Czytaj więcej »
To może być rok, w którym zaczniesz czerpać radość z pogłębiania relacji z bliskimi i sobą. A nie ciągle szukać nowych znajomości i wrażeń.
Czytaj więcej »
Wiosną i latem uczucia biorą górę nad rozsądkiem. Każdy znak Zodiaku wpada w inny miłosny szał.
Czytaj więcej »
Astrologowie namawiają, żebyśmy w tym roku skupili się na rozwoju duchowym. Stałości, którą tak cenisz, poszukaj więc, Byku, w sobie.
Czytaj więcej »

Zobacz także