Zodiak / Nowości

To może być rok, w którym zaczniesz czerpać radość z pogłębiania relacji z bliskimi i sobą. A nie ciągle szukać nowych znajomości i wrażeń.
Czytaj więcej »
Wiosną i latem uczucia biorą górę nad rozsądkiem. Każdy znak Zodiaku wpada w inny miłosny szał.
Czytaj więcej »
Astrologowie namawiają, żebyśmy w tym roku skupili się na rozwoju duchowym. Stałości, którą tak cenisz, poszukaj więc, Byku, w sobie.
Czytaj więcej »
Cofający się Saturn wywoła chaos we wszechświecie. Coś opóźni, coś odwlecze, zepsuje. I na każdy z dwunastu znaków zastawi inną pułapkę.
Czytaj więcej »
Święconka święconce nierówna! Wystarczy przyjrzeć się wielkanocnym koszyczkom na stole, a można odgadnąć po nich znak zodiaku właściciela.
Czytaj więcej »
Podróżuj Baranie skok za skokiem do przodu. Ten rok przyniesie ci wiele duchowych przeżyć i okazji do wyjazdów – dostaniesz coś, co cię uszczęśliwia.
Czytaj więcej »
W 2018 roku trzy wielkie systemy wróżebne są zgodne! Chiński Pies sprzyja współpracy, Saturn w Koziorożcu pomaga w cierpliwej dłubaninie, a numerologiczna Dwójka przyspiesza karierę.
Czytaj więcej »
O marzeniach i pragnieniach przypomni nam Wenus, która 11 lutego wkroczy do Ryb. Każdy znak zodiaku inaczej zechce wykorzystać jej subtelny wpływ.
Czytaj więcej »
Aby żyć z Wodnikiem trzeba mieć cierpliwość i poczucie humoru. Kiedy chce, przychodzi, kiedy chce, odchodzi...
Czytaj więcej »
Jak zmiękczyć nawet najchłodniejsze i najbardziej nieśmiałe serce wybranka? Przekonaj się!
Czytaj więcej »

Zobacz także