Zodiak / Nowości

Cofający się Saturn wywoła chaos we wszechświecie. Coś opóźni, coś odwlecze, zepsuje. I na każdy z dwunastu znaków zastawi inną pułapkę.
Czytaj więcej »
Święconka święconce nierówna! Wystarczy przyjrzeć się wielkanocnym koszyczkom na stole, a można odgadnąć po nich znak zodiaku właściciela.
Czytaj więcej »
Podróżuj Baranie skok za skokiem do przodu. Ten rok przyniesie ci wiele duchowych przeżyć i okazji do wyjazdów – dostaniesz coś, co cię uszczęśliwia.
Czytaj więcej »
W 2018 roku trzy wielkie systemy wróżebne są zgodne! Chiński Pies sprzyja współpracy, Saturn w Koziorożcu pomaga w cierpliwej dłubaninie, a numerologiczna Dwójka przyspiesza karierę.
Czytaj więcej »
O marzeniach i pragnieniach przypomni nam Wenus, która 11 lutego wkroczy do Ryb. Każdy znak zodiaku inaczej zechce wykorzystać jej subtelny wpływ.
Czytaj więcej »
Aby żyć z Wodnikiem trzeba mieć cierpliwość i poczucie humoru. Kiedy chce, przychodzi, kiedy chce, odchodzi...
Czytaj więcej »
Jak zmiękczyć nawet najchłodniejsze i najbardziej nieśmiałe serce wybranka? Przekonaj się!
Czytaj więcej »
W 2018 roku każdy ze znaków zodiaku ma sekretnego pomocnika i obrońcę. Wystarczy narysować runy w kalendarzu, a one wykonają swoją magiczną robotę!
Czytaj więcej »
Musi być porządek! A przynajmniej dobra organizacja. Gdy mieszkasz z Koziorożcem, w życiu nie ma przypadków.
Czytaj więcej »
Wszystko jest energią, wszystko może się zmienić. Gdy żyjesz ze Strzelcem, bądź zawsze gotowy na przygody, o jakich nikomu się nie śniło!
Czytaj więcej »

Zobacz także