Zodiak / Nowości

Węzły Księżycowe w przeciwieństwie do planet, które wywierają wpływ na naszą codzienność, mówią o naszej karmie, o nauce, którą serwuje nam przeszłość i prowadzą nas do przyszłości. ...
Czytaj więcej »
Zwróć się do run po wsparcie i magiczną ochronę. Sprawdź, jaka runa będzie odpowiednia dla twojego znaku zodiaku!
Czytaj więcej »
Jowisz znajdzie się w znaku Strzelca 8 listopada i życie ruszy z kopyta. To czas na wyznaczanie śmiałych celów i snucie nowych planów!
Czytaj więcej »
Jeśli masz ascendent w Byku nie brakuje ci konsekwencji, masz szczęście do pieniędzy i zwykle dobrze zarabiasz. Jesteś typem realisty, przygotowanym na wszystko.
Czytaj więcej »
Jeśli masz ascendent w Baranie nie poddajesz się, za wszelką cenę dążysz do celu. Bez skrupułów stawiasz na swoim. Twórczy i odważny, czasami usiłujesz przebić głową mur.
Czytaj więcej »
Są tematy, których lepiej nie poruszać ze znakami zodiaku. I prośby, które nie skutkują. Żywioły określają nasz charakter i ciężko to zmienić.
Czytaj więcej »
Czasem pociąga nas ktoś, kto różni się od nas wszystkim. Żeby łatwiej ci było wybrać tego jedynego, słuchaj gwiazd. One podpowiedzą, kto do ciebie pasuje.
Czytaj więcej »
Co roku twoje wakacje wyglądają tak samo? Czas wreszcie coś zmienić i otworzyć się na nowe doświadczenia! Jakie? Wskazówkę znajdziesz w horoskopie.
Czytaj więcej »
Raku, to rok, w którym możesz zabłysnąć! Gdy Słońce wkroczy do Twojego znaku, pomyśl, jakie masz marzenia i zacznij je spełniać.
Czytaj więcej »

Zobacz także


x
Kalendarz