Zodiak / Nowości

Co roku twoje wakacje wyglądają tak samo? Czas wreszcie coś zmienić i otworzyć się na nowe doświadczenia! Jakie? Wskazówkę znajdziesz w horoskopie.
Czytaj więcej »
Raku, to rok, w którym możesz zabłysnąć! Gdy Słońce wkroczy do Twojego znaku, pomyśl, jakie masz marzenia i zacznij je spełniać.
Czytaj więcej »
To może być rok, w którym zaczniesz czerpać radość z pogłębiania relacji z bliskimi i sobą. A nie ciągle szukać nowych znajomości i wrażeń.
Czytaj więcej »
Wiosną i latem uczucia biorą górę nad rozsądkiem. Każdy znak Zodiaku wpada w inny miłosny szał.
Czytaj więcej »
Astrologowie namawiają, żebyśmy w tym roku skupili się na rozwoju duchowym. Stałości, którą tak cenisz, poszukaj więc, Byku, w sobie.
Czytaj więcej »
Cofający się Saturn wywoła chaos we wszechświecie. Coś opóźni, coś odwlecze, zepsuje. I na każdy z dwunastu znaków zastawi inną pułapkę.
Czytaj więcej »
Święconka święconce nierówna! Wystarczy przyjrzeć się wielkanocnym koszyczkom na stole, a można odgadnąć po nich znak zodiaku właściciela.
Czytaj więcej »
Podróżuj Baranie skok za skokiem do przodu. Ten rok przyniesie ci wiele duchowych przeżyć i okazji do wyjazdów – dostaniesz coś, co cię uszczęśliwia.
Czytaj więcej »
W 2018 roku trzy wielkie systemy wróżebne są zgodne! Chiński Pies sprzyja współpracy, Saturn w Koziorożcu pomaga w cierpliwej dłubaninie, a numerologiczna Dwójka przyspiesza karierę.
Czytaj więcej »
O marzeniach i pragnieniach przypomni nam Wenus, która 11 lutego wkroczy do Ryb. Każdy znak zodiaku inaczej zechce wykorzystać jej subtelny wpływ.
Czytaj więcej »

Zobacz także