Znaki zodiaku: optymiści i pesymiści

Kto chodzi z nosem na kwintę i ponurą miną, a kto z rozanielonym uśmiechem, nawet gdy deszcz kapie mu na czoło? Poznaj największych optymistów i pesymistów zodiakalnej gromadki. I zobacz, jak każdemu z nich można poprawić humor.

Który znak zodiaku jest największym optymistą?

Więcej artykułów

Astrologia

Horoskop na urodziny dla Ryb. W 2024 Saturn nadal komplikuje, ale ma w tym cel. Neptun założy Ci różowe okulary

Kontakty z otoczeniem ułatwi ci Jowisz w Byku do 25 maja. Zachęci cię też do czytania, uczenia się i poszerzania horyzontów. Jowisz w Bliźniętach od 26 maja sprzyjać zacznie zmianom w domu. Jeśli masz dość tego samego otoczenia, właśnie teraz możesz znaleźć lepsze i bardziej komfortowe miejsce do życia, a także zawrzeć zgodę z krewnymi, dogadać sprawy majątkowe.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Chiron w horoskopie konfrontuje nas z ranami i kompleksami, dostarczając narzędzi do ich uleczenia. W jakim znaku jest Twój?

Każdy z nas ma jakieś niezabliźnione rany. Nawet jeśli są one wyparte ze świadomości, nadal krwawią, uniemożliwiając osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Możemy mieć poczucie, że ciągle nam czegoś brakuje, wciąż powtarzamy destrukcyjne schematy lub po prostu źle się czujemy, nie wiedząc, co jest przyczyną. Jak zagoić te rany? O tym decyduje położenie Chirona…

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu