Lwie - czas na przygody! Horoskop urodzinowy.

Już dziś - 22 lipca 2020 - Słońce wkracza do znaku Lwa! Wszyscy poczują, że świat stoi przed nimi otworem i czas skorzystać z lata! Ale po nim – przyjdą ważne dylematy. Lwie, poznaj swoje cele na najbliższe miesiące, a nic Cię nie zatrzyma! Oto Twój horoskop urodzinowy na cały następny rok.

Urodziny zodiakalnego Lwa! Co go czeka?

Więcej artykułów

Znaki zodiaku

Osoby spod znaku Wagi są mistrzami dyplomacji, ale potrafią być próżne. Jakie są jeszcze? Poznaj horoskop opisowy i charakterystykę znaku zodiaku Wagi

23 września zaczyna się jesień i sezon urodzin osób spod znaku Wagi. Rodzą się wtedy uprzejmi, ale czasem kłótliwi. Zaletą Wag jest odruchowe dążenie do zgody, talent do dopasowywania się do ludzi, miejsc i okoliczności. W rozmowie z Wagą można się poczuć widzianym. Jakie jeszcze mają cechy? Poznaj charakterystykę zodiakalnej Wagi.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Lilith w znakach zodiaku: może być uwodzicielką, obrończynią granic psychicznych lub patronką pustych miejsc. Jaka jest u Ciebie?

Czarny Księżyc to punkt na niebie. Puste, drugie po Ziemi, ognisko eliptycznej orbity Księżyca. Dlatego uznano, że jest patronką miejsc opuszczonych i takich sytuacji, kiedy coś powinno być, a nie jest. Niektórzy mówią o Lilith „wewnętrzna suka”, bo jest tą częścią psychiki, która oburza się, kiedy ktoś narusza nasze granice.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu