Ludzie spod znaku ognia

Jacy oni są? Tacy jak ogień! Nieprzewidywalni, gwałtowni, impulsywni. Ale jednocześnie noszą w sobie niespożyte pokłady energii, niby paliwo dla swojego wewnętrznego ognia, który każe im wciąż na nowo podejmować działania, starania, walkę o coś.

Ludzie spod znaku ognia

Więcej artykułów

Astrologia

Horoskop na urodziny dla Barana. W 2024 Pluton pomoże ci tam, gdzie trzeba żelaznych nerwów. Od maja ruszysz z nowymi projektami

Sprawy materialne i finansowe zajmować będą cię do 25 maja. Później bez zbędnych obciążeń i zaległości ruszysz z nowymi projektami. Jowisz w Bliźniętach przyniesie ożywienie w kontaktach. Będziesz więcej rozmawiać przez telefon, wysyłać maile, wyjeżdżać. Jesienią Pluton w Koziorożcu pomoże ci tam, gdzie potrzeba żelaznych nerwów i umiejętności wpływania na innych.

Czytaj dalej >
Znaki zodiaku

Ideał sobie, a życie sobie. O kim marzy kobiecy zodiak, a kogo ostatecznie wybiera?

Ciągle obstajesz przy ideale faceta, który wymyśliłaś sobie jeszcze w liceum? Czy on na pewno pasuje do twoich potrzeb i wymagań? Ludzie się rozwijają – ty też. Z czasem i doświadczeniami twoje podejście do związków się zmienia. A i gwiazdy pilnują, byśmy za daleko nie odleciały! O kim marzą kobiety, a kogo ostatecznie wybierają, podpowie znak zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu