Dokąd na wakacje? Astrologiczny atlas świata wskaże Ci kierunek zgodny z energią Twojego znaku

Nie wiesz dokąd wyruszyć na urlop? Toskania dla Strzelca, Australia dla Bliźniąt, a Sopot dla Raka. Sprawdź, w jakim miejscu najlepiej wypoczniesz, a gdzie tylko zmarnujesz czas. Astrologiczny atlas świata wskaże Ci gdzie dokładnie jechać na wymarzony urlop.

dokad jechac na wakacje, znaki zodiaku

Więcej artykułów

Astrologia

Na psa Byka nie licz podczas joggingu, kot to koneser smaków. W sezonie Byka zwierzęta spróbują sięgnąć po władzę

W maju Słońce w znaku Byka ciągnąć będzie zwierzaki do lasu. Psy mogą pobiec za sarną lub złapać jakiś trop i…. tyle ich widziano. W sezonie Byka trwa także koniunkcja Jowisza z Uranem, przez którą zwierzęta będą niesforne. Zdarzy im się zapomnieć, kto jest w domu panem i spróbują sięgnąć po władzę np. zająć kanapę. Sprawdź horoskop dla zwierząt!

Czytaj dalej >
Astrologia

Horoskop na urodziny dla Byka. W 2024 zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz przypomina, że pieniądze lubią ruch

26 maja Jowisz opuszcza twój znak, ale ciebie nie opuści szczęście. Staniesz się mniej ambitny, lecz uda ci się utrzymać wszystko to, co dotąd osiągnąłeś, a nawet wywalczyć coś ekstra. Dopiero teraz zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz w Bliźniętach przypomina jednak, że pieniądze lubią ruch, dlatego nie trzymaj ich w skarpecie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu