Tarot tygodniowy. Księżyc: będziemy marzyć!

W tym tygodniu ogarnie nas marzycielski nastrój. Będziemy chodzić z głową w chmurach, śnić na jawie, patrzeć w gwiazdy, budować zamki na lodzie lub raczej na piasku, snuć nierealne fantazje... I w porządku, dopóki nie spróbujemy wprowadzać ich w życie.

Tarot tygodniowy. Księżyc: będziemy marzyć (10.8.20)

Więcej artykułów

Tarot

Tarot tygodnia (2-8.2). Umiarkowanie

Przed nami nieco spokojniejszy tydzień. Można zwolnić tempo i przestać się kopać z życiem, bo sprawy będą toczyć się wprawdzie pomału, ale za to w dobrym kierunku. Czas pomyśleć o własnym zdrowiu i samopoczuciu. Tydzień sprzyja odpoczynkowi, regeneracji, odzyskiwaniu równowagi. To także dobry czas dla relacji, spotkania i rozmowy przebiegać będą bezkonfliktowo w serdecznej, przyjaznej atmosferze.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia (26.1-1.2). Diabeł

Ten tydzień obnaży niemal wszystko to, co zwykle zamiatamy pod dywan. Złe nawyki, uzależnienia, kłamstwa, błędy, które powielamy i toksyczne relacje, w które wciąż wchodzimy. Pojawią silne emocje jak złość, zazdrość czy nienawiść i trudno będzie im nie ulec. Za to miłość stanie się bardzo intensywna, a flirty przerodzą w namiętne romanse. Kusić będą nas także drogie zakupy lub hazard.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu