Tarot tygodniowy. Karta Kochankowie wróży, że nasze nastroje będą zmienne.
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: nastroje będą zmienne

W tym tygodniu nasze nastroje zmieniać będą się jak w kalejdoskopie. W zależności od informacji, które będą napływać, przerzucać będziemy się od euforii i nadziei po rezygnację i depresję. Nie przywiązujmy się zbytnio do swoich planów, bo jeszcze wszystko może się zmienić. I to nie jeden raz.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Sprawiedliwość: wyciągnijmy wnioski!

W tym tygodniu zbierzemy to, co zasialiśmy. Zobaczymy efekty podjętych jakiś czas temu decyzji i działań. Możemy zostać pochwaleni i nagrodzeni, ale nie obrażajmy się, jeśli usłyszymy kilka słów krytyki, tylko wyciągnijmy z nich mądre wnioski. Zobaczcie, co tarot tygodniowy wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Umiarkowanie: docenimy to, co mamy.

W tym tygodniu będziemy cieszyć się tym, co mamy. Ze spokojem i zrozumieniem przyjmiemy obostrzenia. Docenimy chwile z rodziną i czas spędzany w domowym zaciszu. Pomogą nam zachować optymizm i radość życia. Oto co tarot tygodniowy wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na listopad: życie miło nas zaskoczy

W listopadzie karty Tarota podpowiadają: życie miło nas zaskoczy. Ktoś wyciągnie pomocną dłoń, a okazje do zawiązania ciekawych znajomości i zarobienia pieniędzy pojawią się same. Czytaj jednak uważnie wszystkie umowy, zrób w sprawach zawodowych porządki. Poznaj Aurę, Szansę i Przestrogę miesiąca, które niosą karty Diabeł, Mag i Głupiec.

Czytaj dalej