Karta Cesarz mówi: wiem, czego chcę
Tarot

Tarot tygodniowy. Cesarz: wiem, czego chcę!

W tym tygodniu nareszcie zrozumiemy, czego chcemy i jak to osiągnąć. Będziemy doskonale zorganizowani i dumni z siebie. Przejmiemy inicjatywę i podkręcimy obroty, a sukces nas nie ominie. Nikt nie podważy naszych kompetencji. Zobacz, co karta wróży znakom zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot na sierpień: niech żyje wolność!

Tarot na sierpień mówi: rób, na co masz ochotę! Będziesz wolny, a przelotny flirt może zamienić się w coś poważnego. Uważaj jednak, by nie ulegać zachciankom, zaś w miłości nie daj się zdominować partnerowi. Poznaj Aurę, Szansę i Przestrogę miesiąca, które niosą karty Słońce, Kapłan i Wieża.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Rydwan: szalony tydzień!

Przed nami szalony tydzień, wydarzenia przyspieszą, przyjdą wiadomości i decyzje, które pozwolą nam wreszcie działać. Gdy już zrobimy ten pierwszy krok, nic nas nie zatrzyma w drodze do celu. Wakacyjne wyjazdy przebiegną bez komplikacji i będą bardzo udane. Podpisujmy umowy, rozkręcajmy interesy, dokonujmy ważnych transakcji.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Diabeł: zatracimy się w zabawie

Wakacyjne rozrywki pochłoną nas w tym tygodniu. Niektórzy mogą zatracić się w nich do tego stopnia, że zapomną o ostrożności. Zbytnia rozrzutność i chęć imponowania mogą wpędzić nas w kłopoty. Korzystajmy z życia i cieszmy się latem, póki trwa, ale nie traćmy głowy. Oto co Diabeł wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej