Tarot

Tarot na styczeń: łap okazje, lecz nie bądź zachłanny

Wróżba Tarota na styczeń: nadchodzi czas dobrych okazji. To szansa na zmianę pracy, korzystne zakupy i oszczędności. Uważaj jednak, bo karty ostrzegają przed zachłannością! Oto Aura, Przestroga i Szansa miesiąca, które niosą karty Rydwan, Diabeł i Sąd. Poznaj Tarot na styczeń i wskazówki dla znaków zodiaku.

tarot, darmowy tarot, wróżba tarota

Więcej artykułów

Tarot

Karta: XVI Wieża

To nie będzie spokojny tydzień. Szykujmy się na silne emocje, niespodziewane wstrząsy i zwroty akcji. Niektóre mogą nas zaniepokoić, ale pamiętajmy, że strach ma wielkie oczy i nie traćmy wiary w pomyślne zakończenie. Najważniejsze to obudzić się wreszcie z letargu i zacząć aktywnie działać. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: II Kapłanka

Przed nami spokojny tydzień. Nie będziemy nigdzie się spieszyć, więc uda się znaleźć więcej czasu dla rodziny. Rozmowy z bliskimi bardzo nas wzbogacą, a przy okazji dowiemy się, co komu w duszy gra. Zechcemy okazać innym czułość i zaopiekować się nimi. Oto wróżba Tarota na tydzień.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XIV Umiarkowanie

Tydzień spędzimy jeszcze w spokojnym rytmie, ale w dobrym nastroju, w gronie najbliższych, na rodzinnych spotkaniach i rozmowach przy stole. Skupić się na pracy czy czymś konkretnym będzie wyjątkowo trudno, za to chętnie umówimy się z przyjaciółmi. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł