Tarot

Tarot na październik: otwórz się na ludzi, słuchaj intuicji

W tym miesiącu otworzysz się na nowe zadania, plany i ludzi. Nie bój się mówić o swoich emocjach, ale... uważaj na plotki! Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Księżyc, Cesarzowa i Umiarkowanie. Oto Tarot na październik i wskazówki dla znaków zodiaku.

tarot, darmowy tarot, tarot na sierpień, wróżba tarota

Więcej artykułów

Tarot

Karta: V Papież

Czas zająć się poważnymi sprawami. Zrobić coś pożytecznego np. posprzątać mieszkanie i czegoś się nauczyć, choćby kilku zwrotów w obcym języku. Zainteresujemy się, jak dzieci radzą sobie w szkole i czy nie potrzebują pomocy. Wszystko się uda, pod warunkiem, że działać będziemy spokojnie i rzeczowo.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: I Mag

W tym tygodniu nie będziemy się lenić. Możemy wiele zdziałać, pchnąć nasze sprawy w dobrym kierunku. Dogadamy się z innymi, podpiszemy korzystne umowy, zdamy ważny egzamin. Wykorzystamy także szanse na zawarcie nowych znajomości.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XII Wisielec

W tym tygodniu więcej rozmyślać będziemy niż działać. Okaże się, że z perspektywy pewne sprawy nabierają znaczenia, inne zaś je tracą. W pracy zachowamy profesjonalny dystans i nie damy się wciągnąć w żadną intrygę.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/11 9.99 zł
Wróżka 2022/1 8.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/42 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł