Tarot

Tarot na czerwiec: miesiąc odpoczynku i... ryzykownych decyzji

W czerwcu karty Tarota wróżą spokojny czas i odpoczynek. Nie działaj zbyt gwałtownie, bo zaprzepaścisz to, co osiągnąłeś do tej pory. Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Świat, Kochankowie i Mag. Oto Tarot na czerwiec i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

tarot na czerwiec, darmowy tarot, wróżba tarota

Więcej artykułów

Tarot

Karta: XV Diabeł

Będziemy żyć pełnią życia i korzystać wszystkich przyjemności lata. Uważajmy jednak na niebezpieczne pokusy i nie narażajmy zdrowia, życia czy portfela. Wokół nas kręcić może się bowiem w tym tygodniu więcej fałszywych przyjaciół i nieuczciwych ludzi.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na sierpień. Czas zrobić życiowe porządki!

W sierpniu karty Tarota mówią o tym, że czekają Cię nowe obowiązki a wraz z nimi nowe szanse. Czas zrobić w życiu porządek! Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Papież, Słońce i Cesarzowa. Oto Tarot na sierpień i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: X Koło Fortuny

Przed nami tydzień niespodzianek. Niemal nic nie pójdzie zgodnie z planem. Kto wyjeżdża na wakacje, może znaleźć się w całkiem innym miejscu niż zamierzał lub mieć niezapowiedziane przestoje w podróży. Kto planował zostać w domu – być może wcale do niego nie trafi.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/8 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/29 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/3 5.99 zł