Poznaj przepowiednię tarota na maj
Tarot

Poznaj przepowiednię tarota na maj

Zabłyśniesz przed szefem, Twoje notowania pójdą w górą - wróży karta Wisielec. Nie przepracowuj się, Tobie też należy się coś od życia. Flirtuj, baw się - radzi karta Kochankowie. Karta Świat ostrzega: jeśli prowadzisz negocjacje, rozmowy będą się przedłużać, a wymagania wobec Ciebie będą rosły. Nie reaguj nerwowo. Sprawdź wróżbę tarota na maj i wskazówki dla znaków zodiaku.

Polecane artykuły:

Tarot

Tarot tygodniowy. Wieża: nadchodzą problemy!

Ten tydzień przynieść może wstrząsające wydarzenia, na które nie byliśmy przygotowani. Zwalą się nam na głowę problemy, które dotąd zamiataliśmy pod dywan. Zaskoczą zwroty akcji i to w stronę, której zupełnie byśmy się nie spodziewali. Nie będzie to przyjemne, ale przynajmniej przestaniemy się łudzić i budować zamki na piasku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: będziemy zdecydowani

W tym tygodniu będziemy aktywni i zdecydowani. Ci, którzy zostają w pracy, wezmą się za trudne sprawy i wyprowadzą je na prostą. Wyjeżdżający na urlop nie będą bezczynnie leżeć na plaży. Wycieczki, zwiedzanie, sport, a może nauka obcego języka lub nurkowania? Oto wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej
Tarot

Tarot na lipiec: zwyciężysz!

W lipcu znajdziesz rozwiązania trudnej sprawy. Masz jednak wiele poważnych decyzji do podjęcia - zastanów się dwa razy. Musisz też uważać, bo nie wszystko co robisz ujdzie Ci na sucho! Zobacz, co przepowiadają karty Rydwan, Umiarkowanie i Diabeł. I co niosą znakom zodiaku. Oto tarot na lipiec.

Czytaj dalej