Marzysz o wakacyjnym romansie? Pomoże numerologia.

Nie możesz oderwać wzroku od przystojnego bruneta, który leży tuż obok za parawanem. Puszczasz wodze fantazji i zastanawiasz się czy jest dobrym kandydatem na wakacyjny romans. Lubi flirtować? A może to będzie fatalne zauroczenie? Dowiedz się jakiego dnia się urodził, a wszystko będzie jasne.

kobieta na plaży Wystarczy, że poznasz datę urodzenia wybranka, a dzięki numerologii wiele się o nim dowiesz.

Więcej artykułów

Numerologia

Numerologia w kwietniu. Wibracja 3 nastawi nas rozrywkowo. Nie odmówimy sobie nowego ciucha, rozkwitną romanse

W tym miesiącu nie będziemy przejmować się prawie niczym. Zapału, humoru i energii nikomu nie powinno brakować, a wiele problemów okaże się do rozwiązania. Wibracja Trójki nastawi nas rozrywkowo, na czym ucierpieć mogą obowiązki i przede wszystkim finanse. Posypią się zaproszenia, a każda okazja będzie dobra do wyjścia z przyjaciółmi. Rozkwitną romanse!

Czytaj dalej >
Numerologia

Jakie jest Twoje duchowe przeznaczenie? Uzdrawianie, a może jasnowidzenie? Podpowie wibracja dnia urodzenia

To, w którym dniu, miesiącu i roku się urodziłaś, wpływa nie tylko na twój charakter, ale i zdolności i talenty – w tym te duchowe. Mogą one ujawniać się od wczesnego dzieciństwa, mogą i w dojrzałym wieku. Wiedząc o tym, co jest nauką przeznaczoną twojej duszy w obecnym wcieleniu, łatwiej będzie wybrać ci mistyczną ścieżkę, na której odniesiesz sukces.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu