Dobre imię na szczęśliwe życie. Numerolog podpowiada.

Jak zapewnić dziecku idealny start w życie? Niektórzy kierują się zasadami numerologii i zgodnie z nią wybierają imię córce lub synkowi. Twierdzą, że to działa. Czy tak jest faktycznie? Nie zaszkodzi sprawdzić.

Dobre imię na szczęśliwe życie. Numerolog podpowiada.

Więcej artykułów

Numerologia

Numerologia w sierpniu. Dzięki wibracji 7 odnajdziemy równowagę i pewność, że idziemy właściwą drogą. Pieniądze nie będą ważne

Sierpień upłynie pod patronatem Siódemki. To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy szukają spokoju i odpoczynku. Siedem jest liczbą magiczną – z jej pomocą odnajdziemy równowagę i zyskamy pewność, że idziemy właściwą drogą. Sprawy materialne nie będą nas za bardzo interesować, choć niektórzy zainwestują w zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

Czytaj dalej >
Numerologia

W twojej wibracji urodzenia jest i siła, i słabość. Naucz się pisać swoją cyfrę tak, aby nie dać się wykorzystywać, a przyciągać moc

Cyfry nie tylko wskazują jakąś ilość lub wartość, np. 1 kilogram ziemniaków lub 20 złotych. Są także zapisem ezoterycznego symbolu, który oznacza energię i jej jakość. Od kształtu cyfry zależy przepływ tej siły i to, jak ona na nas oddziałuje. Wszystko jest tu istotne – linie proste, okręgi, łuki, pętelki, które się na kształt cyfry składają.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu