Numerologia: jak obliczyć swoją liczbę osobistą?

Liczbę osobistą to liczba, która otrzymujemy dodając do siebie liczbę urodzeniową oraz liczbę imienia i nazwiska. Dzięki niej poznasz swoją szczęśliwą liczbę na nowy rok numerologiczny 2023, któremu patronuje wibracja Siódemki.

numerologia, liczba osobista

Więcej artykułów

Numerologia

Numerologia w maju. Pod rządami 4 obowiązuje porządek i ścisły plan. Nawet na działce będziemy pielić, kosić i przycinać

Nie będziemy bujać w obłokach, tylko zabierzemy się do najważniejszych zadań i dokładnie policzymy każdą złotówkę. Nie damy się więc oszukać. Gdy rządzi Czwórka, obowiązuje ścisły plan zajęć. Nawet odpoczynek na działce będzie wymagać pielenia grządek, przycinania żywopłotów i koszenia trawnika. W miłości zatriumfuje rozsądek.

Czytaj dalej >
Numerologia

Numerologia w kwietniu. Wibracja 3 nastawi nas rozrywkowo. Nie odmówimy sobie nowego ciucha, rozkwitną romanse

W tym miesiącu nie będziemy przejmować się prawie niczym. Zapału, humoru i energii nikomu nie powinno brakować, a wiele problemów okaże się do rozwiązania. Wibracja Trójki nastawi nas rozrywkowo, na czym ucierpieć mogą obowiązki i przede wszystkim finanse. Posypią się zaproszenia, a każda okazja będzie dobra do wyjścia z przyjaciółmi. Rozkwitną romanse!

Czytaj dalej >
Numerologia

Jakie jest Twoje duchowe przeznaczenie? Uzdrawianie, a może jasnowidzenie? Podpowie wibracja dnia urodzenia

To, w którym dniu, miesiącu i roku się urodziłaś, wpływa nie tylko na twój charakter, ale i zdolności i talenty – w tym te duchowe. Mogą one ujawniać się od wczesnego dzieciństwa, mogą i w dojrzałym wieku. Wiedząc o tym, co jest nauką przeznaczoną twojej duszy w obecnym wcieleniu, łatwiej będzie wybrać ci mistyczną ścieżkę, na której odniesiesz sukces.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu