Zobacz, co planety szykują nam w Wielkanoc.
Astrologia

Zobacz, co planety szykują nam w Wielkanoc.

Wielki Tydzień zaplanuj zgodnie z rodzinną tradycją, ale weź też pod uwagę układ planet – dzięki temu unikniesz problemów! W sobotę powieje optymizmem, bo Księżyc zawita w końcu do znaku wesołego Strzelca, a Merkury znajdzie się w Baranie, przynosząc dobre wiadomości.

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto przeniknie intrygę, a kto otworzy serce?

Raki przekonają się, że mają talent artystyczny. Lwy mogą zasmucić się siwymi włosami - zupełnie niepotrzebnie. Wagi mogą odświeżyć znajomości sprzed lat i z tej okazji zorganizować imprezę. Tylko uwaga na sąsiadów! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej
Astrologia

Pełnia Księżyca w Wodniku - kosmiczne niespodzianki!

Przed nami (3.08 o godz. 18) sierpniowa pełnia Księżyca w znaku niepowtarzalnego Wodnika. Zadziała na nas także nieprzewidywalny Uran - władca Wodnika! Bądź gotów na kosmiczne niespodzianki i niespodziewane zwroty akcji! Bo przecież podobno jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana!

Czytaj dalej
Astrologia

Kto zauroczy innych, a kto dobrze zainwestuje?

Bliźnięta całkiem przypadkiem zdobędą ważne informacje i ... zaznają spokoju. Wagi posłuchają innych i być może poznają sposób, by się wzbogacić. Koziorożce nie dadzą sobą dyrygować, bo znają prawo i...przepisy BHP. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku na ten tydzień.

Czytaj dalej