Merkury w retrogradacji będzie do 10 marca
Jest to pierwsza z trzech retrogradacji Merkurego w tym roku. Planeta komunikacji przechodzić będzie przez dwa znaki zodiaku. Najpierw przez Ryby, a od 4 marca przez Wodnika.
W poniedziałek 17 lutego Merkury wchodzi w retrogradację w emocjonalnych Rybach, a potem w zdystansowanym Wodniku. Czas zwolnić i przyjrzeć się ponownie wszystkim zaległym sprawom. Zobacz, czego możesz się spodziewać i jak uchronić się przed kosmiczną wpadką.
Konflikt między Iranem a Izraelem i USA eskaluje i coraz więcej krajów jest w niego zaangażowanych. A piszę to 2 kwietna bieżącego roku. Planety, niestety, nie przewidują szybkiej poprawy - sytuację na Bliskim Wschodzie analizuje Olivia Serafinowski.
Czytaj dalej >Pluton zaczyna półroczny ruch wsteczny, warto zajrzeć w głąb siebie i poszukać źródła swoich blokad. Słońce w sekstylu z Jowiszem przyniesie jeden z tych dni, kiedy szczęście chodzi za nami krok w krok. Nów w Byku zachęci, by o siebie zadbać, a Merkury w Bliźniętach - do podróży. W dwutygodniowym horoskopie na maj nasza astrolożka, Katarzyna Owczarek, przedstawia aktualny układ planet. Sprawdź, które 3 znaki zodiaku znajdują się pod najsilniejszym wpływem tranzytów planetarnych!
Czytaj dalej >Mars ustawi się w kwadraturze z Jowiszem, ambicja wzrośnie, a cierpliwość zmaleje do zera. Za sprawą Słońca w koniunkcji z Uranem coś może się nagle zmienić i pójść w zupełnie nieprzewidzianym kierunku. Pod koniec miesiąca Mars w kwadraturze z Plutonem zaostrzy walki o władzę i dominację, a napięcie i agresja sięgną zenitu. W dodatku na czystą grę nie ma co liczyć. W horoskopie na maj układ planet interpretuje doświadczona astrolożka, Katarzyna Owczarek.
Czytaj dalej >
Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy