Zbieraj zioła, chodź boso, przyciągnij miłość... Magiczne zabiegi na urlop od wiedźmy z Podlasia

Bez względu na to, czy spędzasz urlop w tłocznym kurorcie all inclusive, czy w sielskiej agroturystyce, przydadzą się magiczne zabiegi, które zapewnią bezpieczny i szczęśliwy pobyt. Przygotowała je wiedźma z Podlasia, Barbara Sienkiewicz.

magiczne rytuały na lato od wiedźmy z Podlasia

Więcej artykułów

Amulety i talizmany

Jak oszukać złe oko? Są sposoby i amulety, ale ważna jest wiedza o działaniu złego oka. Sprawdź, jak go unikać i neutralizować

Czerwony sznureczek na nadgarstku, niebieska butelka na płocie, kubek z wodą wystawiany na noc przed dom… to tylko kilka sposobów, żeby złe oko nas nie dopadło. I to działa! I jeszcze parę innych: pęczek papryczek chili nad drzwiami, niebieski koralik na lusterku samochodu czy na biurku, specjalne znaki malowane czarnym tuszem na czole niemowląt, palenie ziół i kadzideł czy „odwracanie” usłyszanych komplementów…

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Poznaj bogatą historię oraz niezwykłe właściwości Turmalinu

Turmalin to niezwykle fascynujący kamień, który od wieków przyciąga uwagę ludzi swoją różnorodnością barw i wyjątkowymi właściwościami. Jego bogata historia i znaczenie w różnych kulturach i epokach podkreślają jego nieustającą popularność i wszechstronność. Poznaj jego właściwości!

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Czerwona nitka kontra złe oko. Jaki sekret kryje nitka, którą często obserwujemy na rękach celebrytów czy znajomych?

Powszechnie uważa się, że jest rodzajem talizmanu chroniącego przed wszelkim złem, urokiem, negatywną energią. Skąd wzięło się przekonanie o jej mocy? Noszenie ochronnej czerwonej nitki wywodzi się z ludowej tradycji żydowskiej, gdzie od wieków było sposobem na odparcie nieszczęść i problemów wywołanych przez „złe oko”.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu