Kwarc różowy to kamień bezwarunkowej miłości, ale przyciąga też przyjaźń. Poznaj jego wszystkie właściwości!

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem bezwarunkowej miłości, bo sprzyja miłości do partnera, ale też wzmacnia miłość do siebie i świata. Jest związany bezpośrednio z czakrą serca. Przyciąga też prawdziwą przyjaźń, zapewnia powodzenie i uzdrowienie związku. Sprawdź, skąd pochodzi, jakie ma odcienie i jak nosić biżuterię z różowym kwarcem.

kwarc różowy właściwości

Więcej artykułów

Amulety i talizmany

Jak oszukać złe oko? Są sposoby i amulety, ale ważna jest wiedza o działaniu złego oka. Sprawdź, jak go unikać i neutralizować

Czerwony sznureczek na nadgarstku, niebieska butelka na płocie, kubek z wodą wystawiany na noc przed dom… to tylko kilka sposobów, żeby złe oko nas nie dopadło. I to działa! I jeszcze parę innych: pęczek papryczek chili nad drzwiami, niebieski koralik na lusterku samochodu czy na biurku, specjalne znaki malowane czarnym tuszem na czole niemowląt, palenie ziół i kadzideł czy „odwracanie” usłyszanych komplementów…

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Poznaj bogatą historię oraz niezwykłe właściwości Turmalinu

Turmalin to niezwykle fascynujący kamień, który od wieków przyciąga uwagę ludzi swoją różnorodnością barw i wyjątkowymi właściwościami. Jego bogata historia i znaczenie w różnych kulturach i epokach podkreślają jego nieustającą popularność i wszechstronność. Poznaj jego właściwości!

Czytaj dalej >
Amulety i talizmany

Czerwona nitka kontra złe oko. Jaki sekret kryje nitka, którą często obserwujemy na rękach celebrytów czy znajomych?

Powszechnie uważa się, że jest rodzajem talizmanu chroniącego przed wszelkim złem, urokiem, negatywną energią. Skąd wzięło się przekonanie o jej mocy? Noszenie ochronnej czerwonej nitki wywodzi się z ludowej tradycji żydowskiej, gdzie od wieków było sposobem na odparcie nieszczęść i problemów wywołanych przez „złe oko”.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu