Co w senniku oznacza sen o zębach? Co zwiastuje złamany ząb? Sprawdź, czy wypadające zęby to zawsze ostrzeżenie i zła wróżba

Sen o zębach jest podobno drugim najbardziej rozpowszechnionym snem na świecie. Najczęściej budzi grozę, ale nie zawsze zapowiada nadchodzące nieszczęście. Jego znaczenie zależy od kontekstu. Sprawdź, co znaczy ten symbol i poznaj interpretacje snów o zębach!

sennik zęby

Więcej artykułów

Sennik

Śniły ci się węże? Sennik interpretuje pojawienie się węża jako ostrzeżenie i symbol zmian... Poznaj znaczenie snu o wężu

Senniki interpretują sen o wężach na kilka sposobów, w zależności od tego, co wąż symbolizuje w danej kulturze. Najczęściej chodzi o ukryte lęki i obawy, które prześladują nas w życiu. Wąż we śnie to sygnał, że przeczuwamy niebezpieczeństwo. Ale w senniku wąż to też symbol przemiany, na którą nie zawsze jesteśmy gotowi. Poznaj inne znaczenia snu o wężach.

Czytaj dalej >
Sennik

"...z Ryanem Goslingiem przepędzałam osy...", czyli czym są sny? Dlaczego powstają i jak prawidłowo odczytać ich znaczenie?

Sny od tysiącleci fascynują ludzi. Już w starożytności postrzegane były jako okna do innych wymiarów, ale przede wszystkim do świata dusz. Przynosiły one inspiracje i wskazówki, odpowiedzi na pytania, będące zagadką na jawie, dlatego ich interpretację traktowano bardzo poważnie, a zajmowały się tym wybrane osoby o wyjątkowych talentach i umiejętnościach, np. kapłani.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu