Magia / Nowości

Talizman to twój magiczny opiekun. Ochroni przed złym okiem, przyniesie szczęście. Sprawdź, który najbardziej do ciebie pasuje!
Czytaj więcej »
Mówi się, że niektóre sny ostrzegają przed przyszłymi wydarzeniami. Owszem, zdarza się, ale częściej są informacją od podświadomości, że jakieś problemy musimy jak najszybciej rozwiązać, by unikn...
Czytaj więcej »
Wiosną wracają do nas ptaki kojarzące się z życiem, płodnością, słońcem i radosnym śpiewem. Wiara w to, że przynoszą wróżby, jest tak stara, jak kultura ludowa, z której owe przesądy się wywodzą. ...
Czytaj więcej »
Grafolodzy odczytują informacje ukryte w charakterze pisma. Jednak nie tylko sposób, w jaki kreślimy litery, nas opisuje. Również cyfry mają swoje sekretne znaczenie.
Czytaj więcej »
Spódnica tak długa, by omiatała ziemię, coś na głowie, żadnego biustonosza, żadnych majtek. Taki strój dodaje kobiecie sił.
Czytaj więcej »
Stwórz go tak, jak robili to Indianie. Przy okazji oderwiesz się, zrelaksujesz, przetestujesz swoją uważność, pobudzisz kreatywność. I poczujesz się przez chwilę jak dziecko.
Czytaj więcej »
Dobrze przytulić się do jej pnia! Pomoże na wiosenne osłabienie i stres. Weźmie od ciebie zmartwienia i da ci część swojej mocy.
Czytaj więcej »
Mapa jest wizualizacją naszych pragnień na papierze. Dosłownie! Wybierz te najważniejsze i najskrytsze marzenia, nadaj im materialną formę, żeby mogły się rzeczywiście spełnić.
Czytaj więcej »
Cztery żywioły – ziemia, powietrze, ogień i woda – razem z muzyką poprawią samopoczucie, przepędzą kłopoty, zmuszą do działania. 
Czytaj więcej »

Zobacz także