Magia ciała

Chcesz być zdrowy i dłużej młody? Śpij nago. Naukowcy po latach badań donoszą, że łóżkowi nudyści wolniej się starzeją, a ich związki uchodzą za najszczęśliwsze.
Czytaj więcej »
Czekolada poprawia humor, chroni przed depresją, odejmuje lat i zapewnia piękną cerę. Wykorzystaj ją w swoim domowym SPA!
Czytaj więcej »
Na myśl o świątecznej biesiadzie z jajkami, mazurkami i żurem aż cieknie nam ślinka. Ale przychodzi też refleksja – zgaga, wzdęcia, senność i te kilogramy. Są na to sposoby!
Czytaj więcej »
Od nowiu 28 marca do nowiu 26 kwietnia Luna wskaże Ci prostą drogę do piękna! Kiedy umówić wizytę u dentysty, kiedy zapisać się do fryzjera lub kosmetyczki? Sprawdź!
Czytaj więcej »
Jeśli twoje włosy tracą blask, są suche, łamliwe i elektryzują się z byle powodu, czas potraktować je wyjątkową maską z kryształu górskiego i bursztynu. 
Czytaj więcej »
Czy wiecie, że podczas wirusówek należy dużo jeść, ale w trakcie zakażeń bakteryjnych warto się głodzić? 
Czytaj więcej »
Nie ma jeszcze mrozów, które zabijają zarazki, a już nam zimno. Efekt? Jesienne infekcje. Jak im zaradzić? Porządnie rozgrzać się ziołami i przyprawami.
Czytaj więcej »
Świeże powietrze, ruch, warzywa oraz ćwiczenia oddechowe – odporność można podnieść dzięki prostym sposobom. I skutecznym. Zawitało do nas zimno, a razem z nim wszelkie infekcje. Nie dość, że kic...
Czytaj więcej »
Dobrze dotlenione i otoczone opieką dodadzą ci energii i ochronią przed mikrobami.
Czytaj więcej »
Gdy dożywisz mózg, ciało i psychika ci podziękują. Czym? Jasnością umysłu i radosnym nastrojem. Najczęściej stosujemy diety, żeby schudnąć i mieć sprawne, zdrowe ciało. Nie myślimy jednak o tym, ...
Czytaj więcej »

Zobacz także