Magia ciała

Muzyka to rytm, melodia, barwa, tempo i dynamika. Wszystkie te elementy oddziałują razem i każdy z osobna.
Czytaj więcej »
Wdzięk, skłonności do tycia, twarz koścista lub owalna, młodzieńczy look... W horoskopie urodzeniowym widać, kto za to odpowiada. O tym, jak wyglądamy, decydują najsilniejsza w horoskopie pl...
Czytaj więcej »
Zielona herbata pomaga zachować urodę i młodość. Dlatego jest świetnym składnikiem domowych kosmetyków! Zapraszamy po 4 unikalne przepisy na maseczki, piling i okład.
Czytaj więcej »
Jeśli chcesz schudnąć, skup się na równowadze. Podkręć swój ogień trawienny!
Czytaj więcej »
Chcesz być zdrowy i dłużej młody? Śpij nago. Naukowcy po latach badań donoszą, że łóżkowi nudyści wolniej się starzeją, a ich związki uchodzą za najszczęśliwsze.
Czytaj więcej »
Czekolada poprawia humor, chroni przed depresją, odejmuje lat i zapewnia piękną cerę. Wykorzystaj ją w swoim domowym SPA!
Czytaj więcej »
Na myśl o świątecznej biesiadzie z jajkami, mazurkami i żurem aż cieknie nam ślinka. Ale przychodzi też refleksja – zgaga, wzdęcia, senność i te kilogramy. Są na to sposoby!
Czytaj więcej »
Od nowiu 28 marca do nowiu 26 kwietnia Luna wskaże Ci prostą drogę do piękna! Kiedy umówić wizytę u dentysty, kiedy zapisać się do fryzjera lub kosmetyczki? Sprawdź!
Czytaj więcej »
Jeśli twoje włosy tracą blask, są suche, łamliwe i elektryzują się z byle powodu, czas potraktować je wyjątkową maską z kryształu górskiego i bursztynu. 
Czytaj więcej »
Czy wiecie, że podczas wirusówek należy dużo jeść, ale w trakcie zakażeń bakteryjnych warto się głodzić? 
Czytaj więcej »

Zobacz także