Szczęście Lwa

Lew - przypisane są mu złoto, słońce, orzeł oraz bursztyn.

Szczęście LwaMa wielką moc - i taka też jest jego karta tarota. Poza tym przypisane są mu złoto, słońce, orzeł oraz bursztyn.

Anioł: Nelchael
Trzyma pieczę nad artystami i naukowcami, pomaga tworzyć dzieła sztuki. Obdarza mądrością, intuicją oraz wyczuciem piękna. Zdolnym i wytrwałym przynosi uznanie, nagrody i dobrobyt.

Kamień: Bursztyn
Zwany złotem Bałtyku. Jest jak zastygły promień słońca. Z nim Lew zabłyśnie zawsze i wszędzie. Wisiorek lub naszyjnik z bursztynem zapobiega bólom gardła, głowy oraz korzystnie wpływa na tarczycę.

Symbol: Labrys
Topór z dwoma ostrzami, symbol kultury minojskiej. Związany z kreteńskim labiryntem, pomaga wybrnąć z każdej sytuacji. Zwiększa możliwości umysłu i zasoby energii, zapewnia lepszy kontakt z podświadomością.

reklama

Drzewko szczęścia Talizman: Drzewko szczęścia
Czyli grubosz jajowaty. Okrągłe listki tej rośliny przypominają monety. Stąd jej angielska nazwa: money tree. Chińczycy wierzą, że hodowana w domu rozprasza złą energię, za to przyciąga bogactwo i powodzenie.

Karta tarota: Moc
Jest kartą optymizmu i zaufania do samego siebie. Rozwija poczucie własnej wartości. Zapowiada wysiłek i walkę, która zakończy się zwycięstwem.

Kolor: Złoty
A jakże! To barwa władzy i dobrobytu, ale w duszy Lwa rozwija szlachetne ideały. Otaczając się tym kolorem, stanie się szczodry i gotów do najwyższych poświęceń.

Runa: Elahaz
Ochroni Lwa przed złymi zawistnymi ludźmi, ich plotkami i intrygami. Negatywna energia nie ma do niego dostępu. Elahaz to znak sportowców – zwiększa wytrzymałość i pomaga zwyciężać.

Orzeł Zwierzę: Orzeł
Tak jak lew na ziemi, ten ptak jest uważany za króla nieba. Szlachetny, władczy i waleczny, nie wie, co to strach. Jako symbol siły i władzy widnieje w wielu herbach i godłach.

Planeta: Słońce
Najważniejsze w horoskopie. Reprezentuje Ja siłę fizyczną i duchową oraz osobowość. Lwom dodaje charyzmy i sprawia, że nigdzie nie przejdą niezauważenie. Słońce przynosi sukces i szczęście.

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »


x
Kalendarz