Magiczna moc miesiąca Skorpiona

23 października mamy niezwykły nów i zaćmienie Słońca w Skorpionie! Medytuj, rób magiczne rytuały i zapamiętuj sny. Będą prorocze!


W czwartek 23.10 o godz. 13.58 będzie wyjątkowo silny nów Księżyca w znaku Skorpiona, połączony z niewidocznym w Polsce zaćmieniem Słońca (godz. 23.58), również w Skorpionie.

Często boimy się znaku Skorpiona, bo patronuje ciemności, mrocznym namiętnościom i tajemniczym zakamarkom podświadomości. Niepotrzebnie. Jego energia bardzo sprzyja duchowym podróżom i zgłębianiu tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Dlatego niezwykłe czwartkowe aspekty oznaczają dla każdego niesamowitą życiową szansę.

Uda się nam zajrzeć pod podszewkę wielu spraw i uchwycić ukryte dotąd znaczenia. Najlepiej właśnie wtedy otworzyć się na znaki, które wysyła do nas podświadomość za pośrednictwem podszeptów intuicji, snów, nagłych wizji.

Pokonamy nałogi i kompleksy

Ale to nie wszystko, co czeka nas tego wyjątkowego dnia. Moc nowiu i zaćmienia Słońca wzmocni Wenus, która o godz. 22.35 wkroczy do znaku Skorpiona. Znajdzie się tam na tzw. wygnaniu i zmotywuje do pozbycia się złych przyzwyczajeń, a nawet nałogów. Oczyści też nasze relacje z tego, co nie pozwala się nam rozwijać, np. pomoże zerwać z wysysającymi z nas siłę ludźmi.

reklama


Jakby tego było mało, swoje trzy grosze dorzuci także Księżyc, który o godz. 23.11 również wkroczy do Skorpiona i znajdzie się w tzw. upadku. Jego energia wzmocni działanie Wenus – będzie to świetny moment na walkę z własnymi kompleksami. To one są największą przeszkodą w osiągnięciu sukcesów.

W sobotę 25.10. o godz. 9.32 Wenus znajdzie się w sercu Słońca (czyli w ścisłej koniunkcji), a to dobry czas na ważne miłosne decyzje. Przez całą sobotę koniunkcja Słońca i Wenus podpowiadać nam będzie, jak uleczyć trudne związki, jak współpracować z ludźmi, a także co zrobić, by polepszyć nasze finanse. Warto tego dnia pomedytować.

Również w sobotę, o godz. 21.18, Merkury znów zacznie przemieszczać się ruchem prostym i nasze plany będą się materializować. Medytacje i prorocze sny podpowiedzą nam genialne rozwiązania, a czary naprawdę będą czynić cuda.

 

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »