Planety w znakach

O marzeniach i pragnieniach przypomni nam Wenus, która 11 lutego wkroczy do Ryb. Każdy znak zodiaku inaczej zechce wykorzystać jej subtelny wpływ.
Czytaj więcej »
Jakie będą przedwiośnie i wiosna 2017? Pikantne i wybuchowe!! Silny znak Barana na niebie to czas wojowników, zatem odważnie zawalczymy o swoje.
Czytaj więcej »
Już wkrótce, 11.02.2017 o godz. 1.44 w nocy będzie pełnia Księżyca w znaku Wodnika z półcieniowym zaćmieniem Księżyca w Lwie. 
Czytaj więcej »
Modnych diet jest tyle, że łatwo się w nich pogubić, a co dopiero wybrać najlepszą dla siebie. A wystarczy jeść zgodnie z horoskopem, by być szczupłym i czuć się doskonale. 
Czytaj więcej »
Możesz liczyć na głęboki, pełen namiętności związek, jeśli jesteś: silna psychicznie, tajemnicza, wyzwolona w seksie. Inaczej, strzeż się Plutonika! Uchodzi za mrocznego typa. Stukniętego na punk...
Czytaj więcej »
Najmniejsza z planet Układu Słonecznego, a działająca najmocniej. Kiedy Pluton dotknie ważnego miejsca w horoskopie urodzeniowym, nic nie jest już takie, jak było.
Czytaj więcej »
Kto ma szansę być bogaty, a kto ma pod górkę i musi liczyć się z każdym groszem? Co horoskop mówi o powodzeniu materialnym?
Czytaj więcej »
Jego garnitur kosztuje krocie, a ty zadowalasz się sukienką z byle sieciówki. W domu wszystko kręci się wokół jego spraw: pracy, ambicji, fochów. To on, bezapelacyjnie, gra pierwsze skrzypce. Co robić...
Czytaj więcej »
Ataki terrorystów i szaleńców, śmiertelne ofiary. Wojskowe pucze, polityczne konflikty. Francja, Niemcy, Turcja, Japonia... Narasta w nas lęk. Boimy się wojny. Czy w układach planet znajdziemy od...
Czytaj więcej »

Zobacz także


x
Kalendarz