Jowiszowy ślub

szulimPrezenterka Agnieszka Szulim i milioner Piotr Woźniak- -Starak powiedzieli sobie „tak" pod opieką Jowisza i Wenus – musiało więc być na bogato! Ale czy to dobra wróżba dla miłości?


Imponujące przestrzenie pałacu Vendramin Calergi, najelegantszego budynku w Wenecji, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na gondole, były świadkiem ślubu Agnieszki (Baran) i Piotra (Koziorożec). Zaraz po nim nowożeńcy i goście udali się wodną taksówką w stylu retro na przyjęcie weselne do innego pałacu – Pisani Moretta. Cóż za wspaniała oprawa! I jaka romantyczna! Morze świec, świeżych kwiatów, luksusowa zastawa, harfistka, suknia (jedna z trzech) panny młodej z hiszpańskim dekoltem, nocny rejs statkiem. Media podają, że koszt imprezy przekroczył milion złotych!!!

Ślub miał miejsce 27 sierpnia i odbił się szerokim echem w mediach. W końcu temat jak z bajki: utalentowana i popularna prezenterka telewizyjna bierze ślub z milionerem, producentem filmowym. Rodzi to domysły i pytania. Często złośliwe, sugerujące, że to ślub dla pieniędzy, obopólny interes, potrzeba medialnej szopki, jeszcze większej porcji lansu i tak dalej. A co na ten temat mówią planety?

Uczucia i logistyka
Podczas ślubu Wenus znajdowała się na niebie w ścisłej, jednostopniowej koniunkcji z Jowiszem. To jeden z najlepszych układów, jeśli chodzi o miłość i dostatek. Nawet jeśli odnajdujemy go w mniej przychylnym dla tych planet znaku Panny. Jowisz z Wenus to gwarancja bogactwa, przepychu, rozgłosu. I tak się to małżeństwo przecież zaczęło. Z pompą.

reklama


Analizując dalej układ planet: co się działo z władcą racjonalnej i rozsądnej Panny, Merkurym? Znajdował się w swoim znaku, ale poruszał się ostrożnie i wyjątkowo powolnie, aby mniej więcej dwie doby później stanąć i wejść w ruch wsteczny. Tego rodzaju zachowanie planety może sugerować wyważone podejmowanie decyzji. Tak skomplikowana operacja jak ślub musiała się zatem udać, bo była dopięta na ostatni guzik.

Datę ślubu podobno przekładano, ostatecznie Agnieszka z Piotrem pobrali się w ostatni weekend sierpnia. Z astrologicznej perspektywy to rozwiązanie pozytywne. Dlaczego? Bo oprócz dobrze rokującej pary Wenus–Jowisz widzimy sprzyjający sekstyl Słońca i Księżyca. A odchodzący od kłopotliwego półkrzyża Saturna z Neptunem Mars może być również traktowany jako dobry omen, zwłaszcza dla pana młodego. Nie powinien doświadczyć przeszkód w byciu mężczyzną w tym związku.

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »


x
Kalendarz