Rejestracja
 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Te-Jot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu Weranda oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertą Wydawnictwa Te-Jot. Dane będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Równocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Te-Jot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19, informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany adres poczty elektronicznej.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Te-Jot spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19, Warszawa 02-612. Spółka poinformowała mnie również o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania oraz zobowiązała się, iż moje dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Zarejestruj się aby :

  • otrzymywać newsletter
  • komentować artykuły
  • korzystać z płatnych usług serwisu
  • dostawać prezenty w postaci atrakcyjnych bezpłatnych dodatków PDF