Numerologiczny Rok Drugi

Przed nami nowy rok numerologiczny! Zaczął się 20 września i będzie władał nami aż do następnej jesieni. Zobacz, co nas czeka!

Numerologiczny Rok Drugi

 

Znajdziemy się pod wpływem wibracji Dwójki, która pomoże nam z optymizmem wrócić do pracy oraz szkoły. Wszelka współpraca będzie się lepiej układać, a pomysły, jakie narodzą się pod wpływem wzajemnej inspiracji, będą bardzo zyskowne.

Aby się dowiedzieć, w którym roku cyklu indywidualnego jesteś, musisz obliczyć swoją liczbę drogi życia: zsumuj cyfry składające się na datę urodzenia. Na przykład Joanna urodziła się 15.07.1984 roku, zatem jej liczba drogi życia to 8, ponieważ 1+5+7+1+9+8+4=35, a 3+5=8. A gdy doda do tej liczby liczbę uniwersalnego roku (teraz będzie to 2) otrzyma liczbę swojego indywidualnego cyklu numerologicznego.

Uwaga: rok numerologiczny zaczyna się wcześniej niż kalendarzowy! Już od 20 września włada nami wibracja 2 (2018 to 2+1+8=11, a 1+1=2).

Sprawdź swoją prognozę na Numerologiczny Rok Drugi:

 

Dla Ósemek będzie to rok PIERWSZY

 

Ryzykowne, trochę dziwne, nikt tego w pracy jeszcze nie próbował? Wspaniale, to znaczy, że to coś dla ciebie! Kreatywność, optymizm, dostrzeganie nowych szans to twoje atuty. Jeśli się nudzisz w pracy, to zmień branżę lub postaw na swoje pasje, dzięki którym dorobisz w wolnym czasie. W szkole szukaj nowych zainteresowań, wyjdź poza program i schematy! Kurs lub wykład, którego wysłuchasz, otworzy przed tobą nowe horyzonty.

Współpracuj z Trójką i Ósemką, będziecie teraz nadawali na tych samych falach. Uważaj na Dwójkę i Czwórkę, twoje pomysły będą dla nich zbyt odważne i nowoczesne.

 

Dla Dziewiątek będzie to rok DRUGI

 

Skup się na tym, co przynosi realne pieniądze, zamiast bujać w chmurach. Tu grosik, tam stówka i zbierze się całkiem pokaźna suma. Oszczędności w tym roku będą podwójnie premiowane. W pracy zrobi się spokojniej i stabilniej, nie zmieniaj tego, co działa całkiem dobrze. Ryzykowne inwestycje mogą nie wyjść ci na dobre, dlatego szukaj sprawdzonych okazji, najlepiej w branżach, na których się znasz. W szkole lepiej nie brykaj! Nadrabiaj zaległości. Pilnością i punktualnością zapracujesz na dobrą opinię. Zostanie z tobą na długo.

Współpracuj z Czwórką i Dziewiątką, razem wszystko będzie łatwiej zrobić. Uważaj na Jedynkę i Ósemkę, bo ich ryzykowne plany nie wyjdą ci na dobre.

 

Dla Jedynek będzie to rok TRZECI

 

Przed tobą rok przełomowych decyzji. Nos do pieniędzy cię nie zawiedzie i konkurencja zostanie daleko w tyle. Jeden warunek – musi być pięknie, elegancko i stylowo. Ciągnąć cię będzie w stronę sztuki, mody, ciekawych trendów i na nich najwięcej zarobisz. A może odkryjesz swój nowy, niezwykły talent? W szkole też postaw na sztukę i rozwój swoich zdolności. Zapisz się do kółka aktorskiego, śpiewaj i ćwicz, aż zostaniesz mistrzem.

Współpracuj z Jedynką i Piątką, bo będziecie dodawać sobie wzajemnie odwagi. Uważaj na Czwórki i Dziewątki, bo ich opinie będą bardzo krytyczne i podetną ci skrzydła.

reklama

 

Dla Dwójek będzie to rok CZWARTY

 

Trzymaj się sprawdzonych ludzi, a przypłyną do was większe pieniądze. Razem będzie wam łatwiej działać i unikać ryzyka. A może czas na rodzinny biznes lub wspólną inwestycję? Zwiększysz zaufanie do bliskich, a twój autorytet wzrośnie. Postaw na to, co najważniejsze, czyli przedmioty, z jakich będziesz zdawać egzaminy, a dostaniesz świetne oceny. Na nowe zainteresowania i poszukiwania możesz nie mieć ani czasu, ani ochoty.

Współpracuj z Dwójką i Ósemką, ich rady będą przełomowei przyniosą duże pieniądze. Uważaj na Jedynkę i Trójkę, bo będą lekko podchodzić do złożonych ci obietnic.

 

Dla Trójek będzie to rok PIĄTY

 

Dokształcaj się, zdawaj egzaminy i chwal się różnymi certyfikatami. Nowe umiejętności przyniosą ci większe pieniądze, dlatego teraz zainwestuj w siebie, a nie w nowe meble czy agd. To dobry rok, aby przygotować się do awansu lub zmiany pracy na lepszą. Czeka cię to w kolejnych latach, a teraz masz czas na dokształcanie. Zarobisz dzięki temu, że będziesz potrafić coś, czego inni nie umieją. W szkole zapisuj się do kół zainteresowań, przysiądź nad językami obcymi. Nauka sama będzie wchodzić ci do głowy!

Współpracuj z Trójką i Siódemką, one będą podobnie jak ty myśleć o przyszłości. Uważaj na Szóstkę i inne Piątki, mogą ci czegoś zazdrościć.

 

Dla Czwórek będzie to rok SZÓSTY

 

To doskonały rok na karierę, biznes, zarabianie pieniędzy. Twoje pomysły szybko przyniosą większe finanse, dlatego szybko zabierz się do pracy. Teraz możesz zakładać własny biznes, zmieniać bieg kariery, domagać się awansu. W bankach czy urzędach spotkasz się z życzliwością, dostaniesz różne kredyty czy fundusze. Inwestuj z ziemię, dom, nieruchomości, a nie wirtualne waluty. W szkole też więcej sukcesów. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki zawód byłby dla ciebie odpowiedni, to teraz cię olśni.

Współpracuj z innymi Szóstkami i Siódemką, razem osiągniecie jeszcze więcej. Uważaj na Piątkę i Dziewiątkę, mogą nie mieć tyle chęci do działania co ty.

 

Dla Piątek będzie to rok SIÓDMY

 

Nadchodzi czas zbiorów! Interesy i przedsięwzięcia z poprzednich lat przyniosą ci zyski, ale powoli za-czniesz rozglądać się za czymś nowym. Unikaj jednak ryzyka, nie wprowadzaj zmian na siłę, bo w tym roku pośpiech nie wyjdzie ci na dobre. Wykorzystaj to, co już masz, unikaj kredytów i ryzyka. Dopiero kolejny rok przyniesie ci szybkie postępy, w tym musisz zakończyć stare sprawy i wypełnić zobowiązania. W szkole żadnych zaległości! Nie opuszczaj zajęć, bo trudno będzie ci je nadrobić.

Współpracuj z Szóstką i innymi Siódemkami, one dodadzą ci wiary i staną po twojej stronie. Uważaj na Piątkę i Ósemkę, ich pomysły nie przyniosą ci szybkich pieniędzy.

 

Dla Szóstek będzie to rok ÓSMY

 

Przed tobą rok wielu nowych szans i możliwości. Nie czekaj, aż czegoś się nauczysz czy ktoś ci na coś pozwoli, tylko śmiało domagaj się awansu lub podwyżki. Jeśli szukasz nowej pracy, to z łatwością ją dostaniesz. A we własnym biznesie nadejdzie czas prosperity. Angażuj się w nowe branże, szukaj korzystnych okazji. Nie bój się ryzyka, bo teraz to głównie ty wykorzystasz okazję, a potem inni pójdą twoim śladem. W szkole fantastycznie! Ucz się i szukaj zawodu przyszłości, szczęście ci sprzyja.

Współpracuj z Jedynką i Szóstką, ich zawodowe opinie będą zaskakująco trafne. Uważaj na Dwójkę i Dziewiątkę, będą narzekać i powstrzymywać cię przed działaniem.

 

Dla Siódemek będzie to rok DZIEWIĄTY

 

Słuchaj dobrych rad, ale też ucz się na cudzych błędach. Twoja kariera rozbłyśnie, bo otoczenie będzie cię bardzo wspierać. Poczujesz, że masz dla kogo się starać. Opłacać się będą wspólne biznesy i przedsięwzięcia, a praca zespołowa też przyniesie ci więcej zysków. Jeśli szukasz kogoś do spółki lub chcesz zmienić pracę na taką, gdzie będą fantastyczni ludzie i dobra atmosfera, to działaj! W szkole czas na działalność społeczną czy wolontariat. Poznasz mnóstwo świetnych ludzi, odkryjesz wspólne pasje.

Współpracuj z Dwójką i Piątką, zobaczysz, że razem zdobędziecie jeszcze więcej pieniędzy. Uważaj na Trójkę i Szóstkę, one będą grać głównie do swojej bramki.

 

Tekst: Miłosława Krogulska

Fot. shutterstock

Przed nami nowy rok numerologiczny! Zaczyna się 20 września i będzie władał nami aż do następnej jesieni. Znajdziemy się pod wpływem wibracji Dwójki, która pomoże nam z optymizmem wrócić do pracy czy szkoły. Wszelka współpraca będzie się lepiej układać, a pomysły, jakie narodzą się pod

 

wpływem wzajemnej inspiracji, będą bardzo zyskowne.

 

 

 I SUKCESY w NAUCE

 

 

Ryzykowne, trochę dziwne, nikt tego w pracy jeszcze nie próbował? Wspaniale, to znaczy, że to coś dla ciebie! Kreatywność, optymizm, dostrzeganie nowych szans to twoje atuty. Jeśli się nudzisz w pracy, to zmień branżę lub postaw na swoje pasje, dzięki

 

którym dorobisz w wolnym czasie. W szkole szukaj nowych zainteresowań, wyjdź poza program i schematy! Kurs lub wykład, którego wysłuchasz, otworzy przed tobą nowe horyzonty.

 

Współpracuj z Trójką i Ósemką, będziecie teraz nadawali na tych samych falach.

 

Uważaj na Dwójkę i Czwórkę, twoje pomysły będą dla nich zbyt odważne i nowoczesne.

 

 

Skup się na tym, co przynosi realne pieniądze, zamiast bujać w chmurach. Tu grosik, tam stówka i zbierze się całkiem pokaźna suma. Oszczędności w tym roku będą podwójnie premiowane. W pracy zrobi się spokojniej i stabilniej, nie zmieniaj tego, co działa całkiem dobrze. Ryzykowne inwestycje mogą nie wyjść ci na dobre, dlatego szukaj sprawdzonych okazji, najlepiej w branżach, na których się znasz. W szkole lepiej nie brykaj! Nadrabiaj zaległości. Pilnością i punktualnością zapracujesz na dobrą opinię. Zostanie z tobą na długo.

 

Współpracuj z Czwórką i Dziewiątką, razem wszystko będzie łatwiej zrobić.

 

Uważaj na Jedynkę i Ósemkę, bo ich ryzykowne plany nie wyjdą ci na dobre.

 

Przed tobą rok przełomowych decyzji. Nos do pieniędzy cię nie zawiedzie i konkurencja zostanie daleko w tyle. Jeden warunek

 

– musi być pięknie, elegancko i stylowo. Ciągnąć cię będzie w stronę sztuki, mody, ciekawych trendów i na nich najwięcej zarobisz. A może odkryjesz swój nowy, niezwykły talent? W szkole też postaw na sztukę i rozwój swoich zdolności. Zapisz się do kółka aktorskiego, śpiewaj i ćwicz, aż zostaniesz mistrzem.

 

Współpracuj z Jedynką i Piątką, bo będziecie dodawać sobie wzajemnie odwagi. Uważaj na Czwórki i Dziewątki, bo ich opinie będą bardzo krytyczne i podetną ci skrzydła.

 

 

Trzymaj się sprawdzonych ludzi, a przypłyną do was większe pieniądze. Razem będzie wam łatwiej działać i unikać ryzyka. A może czas na rodzinny biznes lub wspólną inwestycję? Zwiększysz zaufanie do bliskich, a twój autorytet wzrośnie. Postaw na to, co najważniejsze, czyli przedmioty, z jakich będziesz zdawać egzaminy, a dostaniesz świet-

 

ne oceny. Na nowe zainteresowania i poszukiwania możesz nie mieć ani czasu, ani ochoty.

 

Współpracuj z Dwójką i Ósemką, ich rady będą przełomowe

 

 i przyniosą duże pieniądze.

 

Uważaj na Jedynkę i Trójkę,

 

 bo będą lekko podchodzić do

 

 złożonych ci obietnic.

 

 

Dokształcaj się, zdawaj egzaminy i chwal się różnymi certyfikatami. Nowe umiejętności przyniosą ci większe pieniądze, dlatego teraz zainwestuj w siebie, a nie w nowe meble czy agd. To dobry rok, aby przygotować się do awansu lub zmiany pracy na lepszą. Czeka cię to w kolejnych latach, a teraz masz czas na dokształcanie. Zarobisz dzięki temu, że będziesz potrafić coś, czego inni nie umieją. W szkole zapisuj się do kół zainteresowań, przysiądź nad językami obcymi. Nauka sama będzie wchodzić ci do głowy!

 

Współpracuj z Trójką i Siódemką, one będą podobnie jak ty myśleć o przyszłości. Uważaj na Szóstkę i inne Piątki, mogą ci czegoś zazdrościć.

 

 

To doskonały rok na karierę, biznes, zarabianie pieniędzy. Twoje pomysły szybko przyniosą większe finanse, dlatego szybko zabierz się do pracy. Teraz możesz zakładać własny biznes, zmieniać bieg kariery, domagać się awansu. W bankach czy urzędach spotkasz się z życzliwością, dostaniesz różne kredyty czy fundusze. Inwestuj z ziemię, dom, nieruchomości, a nie wirtualne waluty. W szkole też więcej sukcesów. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki zawód byłby dla ciebie odpowiedni, to teraz cię olśni.

 

Współpracuj z innymi Szóstkami i Siódemką, razem osiągniecie

 

jeszcze więcej.

 

Uważaj na Piątkę i Dziewiątkę, mogą nie mieć tyle chęci do działania co ty.

 

 

Nadchodzi czas zbiorów! Interesy i przedsięwzięcia z poprzednich lat przyniosą ci zyski, ale powoli za-czniesz rozglądać się za czymś nowym. Unikaj jednak ryzyka, nie wprowadzaj zmian na siłę, bo w tym roku pośpiech nie wyjdzie ci na dobre. Wykorzystaj to, co już masz, unikaj kredytów i ryzyka. Dopiero kolejny rok przyniesie ci szybkie postępy, w tym musisz zakończyć stare sprawy i wypełnić zobowiązania. W szkole żadnych zaległości! Nie opuszczaj zajęć, bo trudno będzie ci je nadrobić.

 

Współpracuj z Szóstką i innymi Siódemkami, one dodadzą ci wiary i staną po twojej stronie.

 

Uważaj na Piątkę i Ósemkę, ich pomysły nie przyniosą ci szybkich pieniędzy.

 

 

Przed tobą rok wielu nowych szans i możliwości. Nie czekaj, aż czegoś się nauczysz czy ktoś ci na coś pozwoli, tylko śmiało domagaj się awansu lub podwyżki. Jeśli szukasz nowej pracy, to z łatwością ją dostaniesz. A we własnym biznesie nadejdzie czas prosperity. Angażuj się w nowe branże, szukaj korzystnych okazji. Nie bój się ryzyka, bo teraz to głównie ty wykorzystasz okazję, a potem inni pójdą twoim śladem. W szkole fantastycznie! Ucz się i szukaj zawodu przyszłości, szczęście ci sprzyja.

 

Współpracuj z Jedynką i Szóstką, ich zawodowe opinie będą zaskakująco trafne.

 

Uważaj na Dwójkę i Dziewiątkę, będą narzekać i powstrzymywać cię przed działaniem.

 

 

Słuchaj dobrych rad, ale też ucz się na cudzych błędach. Twoja kariera rozbłyśnie, bo otoczenie będzie cię bardzo wspierać. Poczujesz, że masz dla kogo się starać. Opłacać się będą wspólne biznesy i przedsięwzięcia, a praca zespołowa też przyniesie ci więcej zysków. Jeśli szukasz kogoś do spółki lub chcesz zmienić pracę na taką, gdzie będą fantastyczni ludzie i dobra atmosfera, to działaj! W szkole czas na dzia-

 

łalność społeczną czy wolontariat. Poznasz mnóstwo świetnych ludzi, odkryjesz wspólne pasje.

 

Współpracuj z Dwójką i Piątką, zobaczysz, że razem zdobędziecie jeszcze więcej pieniędzy.

 

Uważaj na Trójkę i Szóstkę, one będą grać głównie do swojej bramki.
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »


x
Kalendarz