Horoskop numerologiczny 2017

shutterstock 419227513Rok Jedynki przyniesie nam świeży powiew energii i zmian – patrzmy w przyszłość z optymizmem!

 

 

Wibracja tego roku dotyczy wszystkich. Dodatkowo każdy z nas żyje w swoim indywidualnym cyklu numerologicznym, który trwa 9 lat. Energia każdego roku ma inne zabarwienie i pewnym sprawom sprzyja bardziej, a innym mniej. Warto mieć tego świadomość, aby w odpowiednim roku podjąć właściwe działania.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, którym rokiem twojego indywidualnego cyklu będzie 2017 rok i co ci on przyniesie, musisz obliczyć najważniejszą dla siebie liczbę, czyli Liczbę Drogi Życia. Zsumuj wszystkie cyfry składające się na Twoją datę urodzenia (dzień, miesiąc i pełny rok) – dodawanie wykonaj tyle razy, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy.

Przykład: Kasia urodziła się 2.01.1984 roku. 2+0+1+1+9+8+4=25, a 2+5=7. Czyli Kasia jest Siódemką. Do tej liczby dodajemy sumę cyfr składających się na 2017, czyli 1. I tak 2017 rok będzie dla Kasi ósmym rokiem indywidualnego cyklu numerologicznego.

Dla Dziewiątek – rok 1.

Potencjał energetyczny tego roku jest ogromny, więc teraz startuj z realizacją wszelkich pomysłów dotyczących życia zawodowego i osobistego. Możesz zmienić pracę, zawód, mieszkanie, wziąć ślub, założyć firmę. Nie martw się, że czemuś nie podołasz, bo otrzymujesz obecnie z kosmosu tak wielki zastrzyk energii, że możesz prowadzić kilka spraw jednocześnie. Jeżeli tylko zadania będziesz traktować z zaangażowaniem, osiągniesz cel. Nie wolno ci być biernym i lekceważyć świetnych okazji, jakie ten rok przed tobą otwiera.

reklama

Dla Jedynek – rok 2.

Rok ten przyniesie doświadczenia natury emocjonalnej i duchowej. Zwolnisz tempo życia i więcej czasu poświęcisz budowaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Poznasz się od swojej wrażliwej strony. Będziesz intuicyjny i taktowny. Zastanów się, czy nie przydasz się komuś jako doradca, mediator lub opiekun w krytycznej chwili życia. Trudne sprawy urzędowe czy prawne pozytywnie się zakończą dzięki twej delikatności i taktowi. Nie idź pod prąd, poddaj się fali zdarzeń, wizualizuj szczęśliwe zakończenia.

Dla Dwójek – rok 3.

Otrzymasz wielki zastrzyk optymizmu. To najbardziej wyluzowany rok w całym cyklu. Praca, rodzina, hobby, rozrywki i podróże – na to wszystko znajdziesz czas i siły. Częściej niż w innych latach towarzyszyć ci będzie dobry humor. Ten rok sprzyja zaczynaniu nowych, ambitnych projektów, ale najbardziej zawieraniu cennych znajomości. Trójka jest liczbą komunikacji i kontaktów. Jeżeli jesteś samotny, spotkasz miłość. Praca przyniesie ci satysfakcję, a jeśli nie, to znajdziesz inną. Nie bój się ryzyka – tylko dzięki niemu spełnisz marzenia.

Dla Trójek – rok 4.

To rok zajmowania się materią, a nie przyjemnościami. Czwórka lubi konkrety, porządek, działanie zgodne z planem. Sukces przyniesie tym, które rozsądnie kroczą sprawdzoną ścieżką. I nie ulegają lenistwu, słabościom czy lękom. Zresztą życie ci na to nie pozwoli. Jest szansa, że zmienisz pracę i trzeba będzie się wykazać albo przyjmiesz drugą posadę. Nie rób teraz rewolucji, ale wywiązuj się z zaciągniętych już wcześniej zobowiązań. Polub rutynę i nie oczekuj niespodzianek czy premii.

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »