Aura: czytnik prawdziwych uczuć

Zdarza się, że spotykamy kogoś nowego i czujemy się swobodnie już od pierwszych chwil, jakbyśmy znali się od dawna. Jak to się dzieje?


Naszymi odczuciami rządzi nasza aura – czyli energia, która nas otacza. Aura nieustająco bada otoczenie, przenika aury innych ludzi, zwierząt, a nawet przedmiotów. I chociaż jej nie widzimy (choć jest to możliwe – da się tego nawet nauczyć!), to możemy ją odczuć, rozpoznać, a nawet na nią oddziaływać.

Jak to działa?

Pomyśl o swoich przyjaciołach, przypomnij sobie, jak się poznaliście. Pomyśl o poczuciu komfortu, jakie daje ci ich obecność. Na tym właśnie polega kompatybilność (dopasowanie) waszych aur.

Tak samo powinno być z kimś, do kogo żywisz uczucie. Tylko że w przypadku związków romantycznych sprawy się komplikują: zaczyna działać chemia ciała, która wpływa też na umysł i osłabia intuicję – czyli właśnie to, co jest podstawową materią, na której pracuje aura!

Jak więc przeniknąć zalewające uczucie pożądania i dostrzec, czy dana osoba faktycznie do ciebie pasuje i gdy żądza osłabnie, nie znajdziesz się w związku z kimś, od kogo chciałbyś uciec jak najdalej?

Gdy osiągniesz harmonię ze swoją aurą, szybciej i łatwiej będziesz rozpoznawać ludzi, z którymi będzie ci się dobrze współdziałało. A przede wszystkim unikniesz bolesnych rozczarowań i zawodu...

reklama


Sprawdź aurę swojej sympatii
I to najlepiej już na pierwszej randce! ;) Jak zobaczyć jego/jej aurę? 

  • Usiądź blisko tej drugiej osoby, tak żeby niemal dotykać jej sfery osobistej – w odległości nie większej niż pół metra. Chodzi o to, by wasze aury się zetknęły.
  • Potrzebujesz skupienia, więc poproś, by opowiedziała ci o sobie. Słuchaj uważnie, usłysz tembr głosu, obserwuj mowę ciała.
  • Zwizualizuj swoją aurę – białą, lśniącą energię, która wypływa z twojego splotu słonecznego i otacza całe twoje ciało. 
  • Zwizualizuj też aurę osoby, z którą jesteś na spotkaniu, i wyobraź sobie, jak wasze aury przenikają się wzajemnie, wyczuwają, badają...
  • Wczuj się w siebie i zastanów się, jakie odnosisz wrażenie: Czy jest to przyjemne? Czy czujesz się coraz lepiej i bardziej komfortowo, czy wręcz przeciwnie, masz ochotę się odsunąć i zachować dystans?


Jeśli wasze energie pasują do siebie, aury dadzą ci o tym znać: poczujesz się otoczony ciepłem i życzliwością!

Właśnie na te uczucia musisz zwrócić uwagę, zauważyć je i posłuchać swojego instynktu, zwłaszcza jeśli wiadomość kryje się pod fizycznym pożądaniem.

Jeśli dasz swojej aurze szansę ostrzec cię przed brakiem dopasowania, zaoszczędzisz sobie niepotrzebnego bólu złamanego serca i być może odnajdziesz miłość i przyjaźń tam, gdzie wcześniej nie myślałbyś ich szukać.

Celestyna
fot. shutterstock

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »