Facet na ostro, ale pod obcasem

Faceci nie są skomplikowani, wiadomo nie od dziś. Wystarczy kilka trików, by ich przejrzeć...


Chcesz, żeby facet był na każde twoje skinienie?

Włóż wysokie obcasy!! To prosty sposób, ale niezwykle skuteczny. Tak wynika z badań socjologów z Université de Bretagne-Sud, opublikowanych we francuskim piśmie online „Archives of Sexual Behaviour".

Kiedy 19-letnia ankieterka włożyła 10-centymetrowe szpilki, aż 83 procent zaczepianych samotnych mężczyzn gotowych było wypowiedzieć się na tak nudny dla nich temat jak równość płci. Kiedy miała buty na płaskim obcasie, tylko 47 procent.

Na kobiety cudze obcasy nie działały. Tyle samo chciało rozmawiać z ankieterką w szpilkach, co w płaskich butach. Podobnie wypadł test z upadającą rękawiczką.

O 50 procent więcej mężczyzn podnosiło ją, gdy wypadła kobiecie na wysokich obcasach...

reklama


Jak sprawdzić, czy facet, który nam się podoba, dobrze rokuje?

Zaproś go na tajską kolację!! Jeśli nie krzywi się na widok paryczki chili i chętnie sięga po pieprzniczkę, ma znacznie wyższy poziom testosteronu od tego, który woli łagodne smaki. Tak wynika z badań Laurenta Begue z uniwersytetu w Grenoble.

Begue podał 114 mężczyznom w wieku od 18 do 44 lat purée ziemniaczane z sosem pieprzowym. W ślinie tych, którzy zajadali się tym daniem, a nawet je jeszcze doprawiali, było zdecydowanie więcej testosteronu.

Nie stwierdzono natomiast zależności między hormonem męskości a solą...

WR
fot. shutterstock

 

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »