Karta Tarota: VIII Sprawiedliwość

Tarot tygodniowy. Przed nami spokojny tydzień, gdy skupimy się na pracy i odwiedzaniu urzędów. To idealny czas, by lać oliwę na wzburzone fale rodzinnych czy sąsiedzkich konfliktów. Wszelkie problemy rozwiążemy dzięki dyplomacji. Oto co mówi karta Tarota Sprawiedliwość. Poznaj wróżbę Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

tarot tygodniowy, darmowy tarot, wróżba tarota

Więcej artykułów

Tarot

Karta Tarota: XXII Głupiec

Lato oszołomi nas swoimi atrakcjami, pojawi się niejedna okazja do wykorzystania, niejeden powód do radości. Rzucimy się w wir przygód, na każdą propozycję reagować będziemy entuzjastycznie i chwytać okazję. Jednak dzieci mogą stać się wyjątkowo niesforne i trzeba będzie ich pilnować, bo nie wiadomo, co im do głowy strzeli. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XI Moc

Przybędzie nam odwagi i wiary we własne siły, nie będziemy więc czekać na bardziej sprzyjający moment, ale energicznie zabierzemy się za walkę z tym, co jeszcze niedawno wydawało się bardzo trudne. Pozwolimy sobie na więcej także w relacjach. Nie zabraknie nam śmiałości w podrywaniu i flirtowaniu. Noce będą bardzo namiętne. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: VI Kochankowie

Staniemy się bardziej otwarci, towarzyscy i serdeczni. Odwiedzimy przyjaciół, zadzwonimy do znajomych, zorganizujemy rodzinną imprezę. Nabierzemy też ochoty za randki i flirty. Chętnie będziemy współpracować i rozmawiać, uda się więc zakończyć niektóre konflikty. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu