człowiek na szczycie góry, zwycięstwo Wraz z Saturnem wyruszysz naprzód w podróż pełną dyscypliny i odpowiedzialności.
Astrologia

Wraz z Saturnem ruszysz naprzód! Koniec marudzenia. Czas na działanie!

Odkładałeś sprawy na ostatnią chwilę albo na „wieczne nigdy”? Żona szalała ze wściekłości, a Ty nie byłeś w stanie pokonać w sobie lenia. Szef nieraz Cię przyłapał, jak siedziałeś wpatrując się w dal. Wyjdziesz z marazmu i ruszysz do przodu wraz w Saturnem, który 18 września wyjdzie z retrogradacji. Sprawdź, jak energia Saturna wpłynie na zodiak?

Polecane artykuły:

Astrologia

Kto poczuje się jak dziecko, a kto założy ciemne okulary?

Byki będą jak zawodowi komicy, bo wszyscy zaczną powtarzać ich dowcipy i powiedzonka. Panny osiągną prawdziwy relaks i rozluźnienie, bo znajdą czas, by... porządnie przeanalizować swoje życie. Koziorożce pozostaną w społecznym dystansie: nie będą z nikim gadać, ani wrzucać swoich zdjęć do sieci - lepiej być ostrożnym! Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku (01.06 - 07.06).

Czytaj dalej
Astrologia

Dzieci pandemii - co im wróżą gwiazdy?

Pandembabies? Pandemialsi? Nie wiemy jeszcze, jak je będziemy nazywać. Jedno jest pewne: bociany ćwierkają, że w 9 miesięcy po kwarantannie wybuchnie baby boom. Widać to u celebrytów, niemal codziennie kolejna gwiazda wyznaje, że zaszła w ciążę lub już urodziła. Jakie będą dzieci z czasów zarazy? Patrzymy w niebo i sprawdzamy wpływy planet.

Czytaj dalej
Astrologia

Kto odpędzi wampira energetycznego, a kto dobrze zainwestuje?

Byki poczują, że mogą wszystko. Na początek mogą zacząć wstawać wcześniej i ćwiczyć jogę - tak jak sobie obiecywały. Lwy odnajdą coś cennego. Wagi powinny uważać z żartami. Ktoś weźmie je na poważnie, puści plotkę w świat i kłopoty gotowe. Oto sukcesy i przestrogi dla zodiaku (25 - 31.05 ).

Czytaj dalej