Smocza magia: na miłość i bogactwo

Smoki są najbardziej magicznymi istotami, jakie kiedykolwiek istniały w wierzeniach ludzi. Mądre, inteligentne, potężne, władające prastarą magią niedostępną dla ludzi. Warto wesprzeć się ich energią!


Smoki znane były w większości kultur świata – w Chinach, Skandynawii, Indiach. My też mamy naszego smoka wawelskiego. Zawsze były potężne, nieujarzmione i mądre. Żyły w wielkich grotach, w których budowały swoje legowiska wypełnione kosztownościami i złotem. Bo smoki kochały złoto i były o nie wyjątkowo zazdrosne. Zupełnie jak smok Smaug z „Hobbita". Stąd smocza magia pieniężna jest wyjątkowo potężna. 

Przynależność smoków do żywiołu ziemi widać także w zdolności plucia ogniem, który tworzy się w ich trzewiach. Zupełnie jak lawa gotująca się w głębi Ziemi, by co jakiś czas plunąć ogniem z wulkanicznych gardzieli. Ale ogień smoków to także ogień namiętności i żądzy.

Jesli chcesz zdobyć pieniądze i rozbudzić zmysłową miłość, wspomóż się smoczą energią!! 

Na nową miłość
Zaklęcie zajmie sześć dni i musisz wykonywać je codziennie po zmroku, zacznij od wtorku.  

Przygotuj:

* mapę miejsca, w którym mieszkasz lub gdzie chcesz spotkać drugą połówkę * sześć czerwonych świec lub świeczek * figurkę smoka * pudełko pinezek * magnes * sześć złotych kolczyków lub pierścionków jako dar dla twojego smoka (nie muszą być z prawdziwego złota). 

 • Rozłóż mapę, połóż ją na stole i otocz sześcioma świeczkami. Pierwszej nocy na środku mapy postaw figurkę smoka. Zapal wszystkie świeczki od lewej do prawej, by przyciągnąć pozytywną energię. 
 • Rozsyp pinezki na mapie. Weź magnes i przesuwając nim nad mapą zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podnieś wszystkie pinezki. Wyobrażaj sobie, że jest to smok krążący nad miastem w poszukiwaniu twojego kochanka. 
 • Przed świeczką po lewej stronie (tą, którą zapaliłaś jako pierwszą) połóż pierwszy pierścionek lub kolczyk jako podarunek, a następnie gaś świeczki jedna po drugiej w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, zaczynając od ostatniej zapalonej. 
 • Schowaj pinezki i magnes do pudełka i połóż je na środku mapy, a na nich postaw figurkę smoka. 


reklama


 

 • Następnej nocy powtórz rytuał. Na koniec połóż drugi złoty przedmiot przed świeczką drugą od lewej.
 • Każdej nocy dodawaj po jednym podarunku przy kolejnych świeczkach.
 • Ostatniej nocy poczekaj, aż wszystkie się wypalą, nie gaś ich. Potem pozbieraj wszystko, włóż do pudełka z figurką smoka i schowaj pod łóżko.

Biżuterię noś codziennie – niekoniecznie wszystko naraz :) – aby smocza energia emanowała. 


Na góry pieniędzy 
Ten rytuał wykonuj przez trzy kolejne dni o wschodzie słońca, począwszy od wtorku. 

Potrzebujesz: 
* dziewięciu złotych monet (np. groszy) * trzech czerwonych świeczek * igły * runy Fehu – możesz ją samemu wykonać, np. malując znak na kamykach czy drewienkach * naczynia w kolorze złotym * figurki lub rysunku smoka. 

 • Pierwszego dnia na parapecie okna wychodzącego na wschód, zachód lub południe postaw złote naczynie. Wokół niego ustaw świece, na których igłą wydrap znak Fehu. Zapal je.
 • Do naczynia wrzucaj po kolei monety, mówiąc przy każdej z nich po jednym ze słów: marzenie, planowanie, zyski, gromadzenie, powiększanie, dodawanie, narastanie, zbieranie, korzystanie. 
 • Następnie na monetach postaw figurkę smoka, mówiąc: Smoku, strzeż tego złota, by w moim życiu zapanował dobrobyt i bogactwo. 
 • Teraz włóż do naczynia runę Fehu, która wyzwoli energię przyciągającą bogactwo. I zgaś świece w odwrotnej kolejności niż ta, w której je zapalałeś. 
 • Naczynie i świeczki pozostaw na miejscu. Przez kolejne dwa dni o wschodzie słońca zapalaj świeczki i powtarzaj oba zaklęcia, trzymając dłonie nad naczyniem i wyobrażając sobie uczucie, jakie by ci towarzyszyło, gdybyś był bogaty i zaspokojony. Po czym gaś świeczki. 

Gdy skończysz rytuał, nie chowaj naczynia ani świeczek – niech stoją na parapecie, a ty raz w tygodniu, we wtorek, możesz na chwilę zapalić świece i powtórzyć zaklęcie – rób tak, aż marzenie się spełni.  

UWAGA: oba rytuały powinny być robione lub zaczynane we wtorek (dzień Marsa, boga ognistych stworzeń), o wschodzie lub zachodzie słońca, kiedy niebo jest czerwonozłote.   

Roman Wojnowicz  
fot. shutterstock 

 

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »